فهرست
روزهای پایانی روی صندلی مدیریت: مدیر افتخاری!
روزهای پایانی روی صندلی مدیریت: مدیر افتخاری!

روزهای پایانی روی صندلی مدیریت: مدیر افتخاری!

آی اسپورت - زدن سه گل به پیکان و برد رویایی در ورزشگاه آزادی، هم باعث نشد فشار تماشاگران استقلال، روی افتخاری کمتر شود. استقلالی‌های عصبانی از دست مدیرعامل باشگاه، قبل از بازی برای او شعار حیا کن رها کن سر دادند و حتی پس از پایان مسابقه هم با شعار «مدیر پرسپولیسی نمی‌خوایم» او را بدرقه کردند.

افتخاری که در دوران کوتاه حضورش روی صندلی مدیریت استقلال حاشیه‌های زیادی داشته، حالا با چالشی بزرگتر از همیشه مواجه شده است. محروم شدن استقلال از نقل و انتقالات، که آن‌ها در موقعیت سختی قرار داده و شاید با ضرر مالی و فنی بزرگی مواجه کند.

افتخاری که از نتایج ضعیف استقلال در نیم فصل اول و اختلاف در مدیریت و کادرفنی تیم جان سالم بدر برده، این بار با بحرانی دست و پنجه نرم می‌کند که شاید پایان حضور در استقلال باشد. پایان حضور مدیری، که قصد داشت چهارمین قهرمانی آسیا را قبل از قهرمانی سوم، به استقلال هدیه بدهد.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-01-27 19:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
majid
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
خداوکیلی بهترینگزینه برای استقلال اول و اخر دکتر قریب هستش
۵
سید مظفر
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
فقط فتح الله زاده با اینکه آدم صادقیه اما حرفاشو محکم میزنه و با قلعه نوئی دوباره موفقیت استقلالو تضمین میکنن یادمون باشه تو این عرصات فوتبال ما، آدم اگر حرفشو نزنه داورهای رنگی سرشو میبرن نمونه اش آجرلو آدم خوبیه اما زیادی ساکته
۲
میلاد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۳
استقلال رو از نظر مدیریتی باید کلا خراب کرد و دوباره اصولی ساخت.با رفتن افتخاری هیچ چیز عوض نخواهد شد؛خواهید دید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر