فهرست
ربیع‌خواه، قربانی تغییر تاکتیکی یحیی
ربیع‌خواه، قربانی تغییر تاکتیکی یحیی

ربیع‌خواه، قربانی تغییر تاکتیکی یحیی

آی اسپورت - کادرفنی جدید پرسپولیس علاقه زیادی به بازی مالکانه و دادن پاس‌های سرعتی دارند و از این‌رو بازیکنانی که قدرت حفظ توپ ضعیفی داشته و در دادن پاس‌های دقیق و تندو تیز ضعف دارند خیلی زود از ترکیب سرخپوشان خارج خواهند شد.

محسن ربیع‌خواه اگرچه در تیم برانکو و کالدرون یک مهره تاثیرگذار به لحاظ دوندگی زیاد و بازی تخریبی بود اما به نظر می‌آید در تیم یحیی او به یک نیمکت‌نشین تبدیل خواهد شد. از این لحاظ که او قدرت حفظ توپ حوبی ندارد و دقت پاس‌هایش نیز چندان خوب نیست. در عوض کمال کامیابی‌نیا در این زمینه به مراتب بهتر از اوست. البته کمال هم دوندگی ربیع‌خواه را ندارد و به خاطر مصدومیت‌های مکرر کتفش تا حد زیادی قدرت جنگندگی‌اش را نیز از دست داده است.

به هر حال یحیی فعلا کمال را به محسن ترجیح می‌دهد چرا که می‌خواهد به بازی تیمش سرعت بیشتری ببخشد. باید دید کمال می‌تواند خواسته‌‌های کادرفنی جدید تیمش را برآورده سازد یا اینکه ربیع‌خواه دیر یا زود به ترکیب اصلی پرسپولیس باز خواهد گشت.

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-01-29 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Ehsan
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۲۱:۳۵
این آمار و تحلیل درپیتیو از کجا آوردید؟ ربیع خواه دقت پاسش پایین؟! جزو با دقت ترینای نیم فصل اول لیگو میگن بی دقت. چیزی نگی نمیگن لالی
هومن ه.
پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸، ۰۰:۱۷
واقعا خبر نداشتین ربیع خواه بازی قبل اخراج بوده؟ ضمنا از کجا فهمیدین ربیع خواه تو برنامه های یحیی جایی نداره؟ بعضی وقتها آدم از چیزی مطمئن نیست سکوت کنه خیلی بهتره!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر