فهرست
فاصله استقلال با پرسپولیس پارسال/ یک امتیاز
فاصله استقلال با پرسپولیس پارسال/ یک امتیاز

فاصله استقلال با پرسپولیس پارسال/ یک امتیاز

آی اسپورت- پس از شکست دو بر یک استقلال برابر تراکتورسازی موجی از یاس و ناامیدی دربین هواداران استقلال ایجاد شده و بسیاری از آنها ناامیدانه درباره این تیم فکر می‌کنند. این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته موقعیتی مشابه با استقلال داشت. پرسپولیسی‌ها در فصل گذشته و در پایان هفته سیزدهم با ۱۹ امتیاز در رده هشتم قرار داشتند، ۱۸ گل زده بودند و ۱۶ گل هم دریافت کرده بودند. در همان زمان تیم استقلال با ۲۶ امتیاز مشترکا در کنار استقلال خوزستان در رده اول قرار داشت.

در این فصل استقلالی‌ها در پایان هفته سیزدهم با ۱۸ امتیاز در رده هفتم قرار دارند. آنها ۱۶ گل زده‌اند و ۱۳ گل دریافت کرده‌اند. در حال حاضر تیم فوتبال پرسپولیس با ۲۹ امتیاز در صدر جدول رقابت‌های لیگ است.

اگر منصوریان بتواند به لحاظ روحی تیمش را بازسازی بکند، بتواند کار سخت اما ممکنی که پرسپولیس در فصل گذشته انجام داد را یک بار دیگر انجام دهد. هرچند که نمی‌توان منکر سختی این کار شد اما یکی از لوازم رسیدن به این هدف، همدلی بازیکنان، کادرفنی و مجموعه مدیریتی و هواداری استقلال است که حداقل و در ظاهر در بخش مدیریتی استقلال چنین همدلی‌ای دیده نمی‌شود.

۶ ۵  
آی اسپورت
2016-12-11 14:51:00
نظر دهید

۵ نظر
Sina
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
عزيزم فرقش اينه كه پرسپوليس اونقدري امتياز از دست نميده استق لال پايين جدولي برسه بهش،استقلال هم اونقدري نميتونه امتياز بگيره. در ضمن فاصله استق لال با صدر ١١ امتياز هس با قعر جدول ٩ امتياز. پس بهتره به فكر اين باشه دوباره سقوط نكنه خخخخخ
محمد
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
۱)پرسپولیس پارسال روند صعودی داشت و با ۲۵ امتیاز نیم فصل رو تموم کرد،استقلال روند تقریبا ثابتی داره و بازی هاش اصلا در حد یه تیم مدعی نیست۲) اگه با همدلی میشه قهرمان شد که سن مارینو الان باید قهرمان اروپا باشه.امسال استقلال چهارم تا ششم میشه.اگه خیلی بهتر از اینی که هستن بشن سومی هم امکان پذیر
P71
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۹
مقایسه پرسپولیس اون فصل با این استقلال کاملا یه مقایسه اشتباه و مسخره اس
جاهد
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
تعداد امتیاز چندان مهم نیست بلکه فاصله با صدر مهمه.که امسال 11 امتیازه ولی سال قبل 7!
۶
saman207
يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
تونستیم اومدیم بالای جدول، میتونید؟! بسم الله!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر