فهرست
برانکو در کنفرانس؛ باید عاقل و صبور باشیم
برانکو در کنفرانس؛ باید عاقل و صبور باشیم

برانکو در کنفرانس؛ باید عاقل و صبور باشیم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ امروز در نشست خبری خود قبل از بازی فردای تیمش مقابل الدحیل شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. حرف‌های سرمربی پرسپولیس را در این نشست خبری بخوانید:

  • شاهد بودید که در دوحه یک بازی خوب و محکم اجرا کردیم و نشان دادیم به هیچ عنوان شکست را دوست نداریم. طبیعی است اما فردا کار سختی پیش رو داشته باشیم. نتیجه یک بر صفر به هر دو تیم امید زیادی می دهد. الدحیل یک هیچ جلو است و تیم برتر است. اما اگر نتیجه 0 -0 هم بود تفاوتی نمی کرد و این بازی سخت است. در خصوص کیفیت الدحیل نیازی نیست صحبت زیادی کنم. ادمیلسون و همینطور کاپیتان تیم هم که برای آنها به ترکیب بازگشته است. آن چیزی که مهم است فردا باهوش عمل کنیم و هجومی و قبل از همه اینکه عاقلانه و صبور باشیم. در مورد تیمم هم اطلاع دارید که سیامک محروم است. بعد از بازی با نساجی هم ماهینی و سیدجلال مصدومیتی داشتند. بشار رسن هم در بازی ملی مقابل کویت مصدوم به تیمم اضافه شد. خوشبختانه این بازیکنان به مصدومیت فکر نمی کنند و فردا در بازی خواهند بود.
  • الدحیل تیم قدرتمندی است و برای قهرمانی بسته شده است. شکی در کیفیت آنها نیست. تیمی است که بازی هجومی را دنبال می کنند و دو دفاع کناری آنها نیز به خوبی در تهاجم به آنها کمک می کنند. خط حمله خوبی دارند. آنها تلاش می کنند بازی را به سمت دلخواه خود هدایت کنند. اما سورپرایز خیلی کم در فوتبال اتفاق می افتد. آنها به خوبی ما را می شناسند و ما نیز همینطور. مهم این است که ترکیب آنها را بدانیم. اینکه کاپیتان آنها بازی می کند یا نه؟
  • به این خاطر این سوال را پرسیدم که او مصدوم بود و بهمراه تیم ملی حاضر بود. این شاید تنها تغییری باشد که در ترکیب تیم الدحیل انجام شود و البته تغییر قابل ملاحظه و توجهی هم است. در نهایت این بازیکنان هستند که تصمیم می‌گیرند و باید بهترین عملکرد را داشته باشند.
  • قبلا هم گفته بودم. هم استقلال و پرسپولیس نتایج عالی کسب کردند. در مرحله یک چهارم حاضر هستند که خیلی از مدعیان آن را ندیدند. العین که 4 سال پیش اینجا بود اکنون در مرحله گروهی به دست استقلال حذف شده است. نیازی نیست بگویم که چقدر هزینه کرده‌اند. الهلال عمر عبدالرحمان را از العین گرفته تا برای موفقیت آینده برنامه ریزی کند. به این دلیل است که می‌گویم ما و استقلال نتایج فوق العاده ای کسب کردیم و انتظار داریم هواداران یار دوازدهم ما باشند. البته همه ما باید صبور باشیم و در یک جو سالم لذت ببریم و البته الدحیل ببازد (خنده)
  • مهمترین مساله بازیکنان هستند چرا که آنها در زمین کار می‌کنند اما تمام این کارها برای هواداران است تا آنها بیایند شادی کنند. آنچه که قطعا از هواداران انتظار داریم، همانطور که تابحال نشان دادند، یک شوق و یک انگیزه مضاعف به ما و بازیکنان می‌دهند تا بازیکنان دل‌شان را هم در زمین بگذارند. نتیجه به عواملی دیگر هم بستگی دارد اما یکی از عوامل تاثیرگذاری این انرژی و خواست هواداران است که آن را به بازیکنان منتقل می‌کنند تا همیشه بهترین باشیم و به همین خاطر است که سه سال قهرمان هستیم، مثل الدحیل.
  • من فقط این را یادآوری کنم که الدحیل و السد بازی های خود را به تعویق انداختند تا آماده تر برای این بازی باشند. هشت ملی پوش داشتند و اگر بازیکنان خارجی آنها را حساب کنیم که خیلی عالی هستند نشانگر کیفیت این تیم هستند. مصدومیتی که اما بازیکنان من دارند می تواند یک فاکتور برهم زننده باشد. فردا اما مصدومیت معنا ندارد، مریض نخواهد بود، کسی ناراحت نخواهد بود و به خاطر همین مطمئنم که همه همه‌ی توان خود را خواهند گذاشت و خصوصا اینکه ماهینی تولدش است.
  • اولا فلسفه بازی ما این نیست که اول گل نخوریم، فلسفه ما این است که اول گل بزنیم. بعد از گل اول هم گل دوم را بزنیم و بعد از گل دوم به دنبال گل سوم باشیم! اما قطعا با تمام احترام به حریف در عین حال نباید گل بخوریم. بزرگترین مشکل ما صبور نبودن ماست چرا که همه انتظار دارند در دقیقه 3 بازی 2 بر صفر به نفع ما باشد و دو تا به تیرک دروازه زده باشیم و دو موقعیت دیگر! طبیعی است که هرچه بازی پیش برود استرس بیشتر خواهد شد.
  • هواداران ما از دقیقه اول تا 90 ما را تشویق می‌کنند و هواداران ما واقعا صبور هستند. حتی موقعی که نتیجه علیه ما باشد هم تشویق مان می کنند. طبیعی است که دوست دارند همیشه برنده باشند. بازیکنان من هم دوست دارند هواداران را راضی و شاد نگه دارند و گل بزنند و شاید به همین خاطر کمی عجول باشند و صبرشان کم باشد تا هرچه زودتر آنها را به شادی برساند. هواداران ما عالی هستند و هیچ وقت چیز خاصی از ما نخواستند اما ما در قبال آنها مسوولیت داریم و به دنبال شاد کردن هستیم و به طور اتوماتیک بی صبری وجود می آید. بازیکنان ایرانی به طور عادی احساسی هستند و می خواهند این احساس را در مقابل هواداران به عمل برساند.

 

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2018-09-16 13:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۳
چقدر تو باشخصیت و با سوادی. چقدر افتخار آمیزی برای ما پروفسور. به امید پیروزی در بازی فردا
خربین
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
فداش بشم.چقدر براتون افتخار آورده.امید چیز خوبیه.داشته باش تا بعد از بازی صدای گریه ات زیاد بالا نره.
۳
.....
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
الهی دورش بگردی کیسه کش ولی بهتر بود با اسم بابا بغدادتون کامنت میذاشتی خخخخ
سعید
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
تو و عقل ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
حرفا میزنی لمپن
۴ ۱
!
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۱۲
لمپن یعنی سوت بلبلی زدن کنار زمین، یعنی توهین کنار زمین، یعنی شال ابی بندازی و به فدراسیون عراق پیغام بدی، یعنی بازیکن خارجی حق دلالی رو بهت نده و نذاری برگرده
۶
فرهاد
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
برانکو واقعا عالیه . حتی زمانی که میدونه داشته های زیادی نداره ، سعی میکنه روحیه مناسب به تیم بده . به هر حال پرسپولیس چه ببره و چه صعود نکنه ، هواداران هم تا پایان بازی سنگ تمام میذارن
خربین
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
بارک الله به تو.یه وقت بجای سنگ تمام گذاشتن.سنگ پرتاب نکنی.به این روحیه نمیگن به این میگن پررویی.
بغداد بونجااااااح
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
سنگ رو کیسه کشا تو بازی با السد پرتاب کردن
كسري
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
يعني نقطه ي مقابل شفر از نظر كلاس و شخصيت،انشاا...درد و بلات بخوره سر كيسه كشهايي كه تهمت ميزنن بهت پروفسور.تا همينجا بدون ريخت وپاش و خريدهاي ميلياردي بهترين نتايج رو گرفتي تو گروهي اول شديم كه تيم دوم گروهمون تيم اول گروه مرگ رو باهاش فيلم پورن انجام داد تو ازادي.
آنتی شومن
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
یعنی پر رو تر از این کروات خودشه.چهار ساله هودارای لنگ رو اسکل کرده و هنوز براش کف میزنن.بچه پررو کار به جایی رسانده بود که میخواست دالیچ هم بیاره ایران.البته انریکه زخمیش کرد
۱
بغداد بونجااااااح
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
خخخ اسکل شما کیسه ها هستین که شوفر پیری با یه شال ابی چنان خر فرض تون کرده که میشه تو گینس ثبت کرد. دلارش رو از کیسه میگیره واسه فدراسیون عراق پیغام میفرسته. میدونم حاضر بودین ضربدری یه دست و یه پا نداشته باشین ولی برانکو رو داشتین درضمن اگه با دوتا قهرمانی لیگ اسکل هستیم و شما کیسه ها نیستین ..... .
این کیسه کشا دارن مرزهای حماقت شاسگول بودن رو جا به جا میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر