فهرست
پرسپولیس- روزبه/ پرونده داغ در زمستان
پرسپولیس- روزبه/ پرونده داغ در زمستان

پرسپولیس- روزبه/ پرونده داغ در زمستان

آی‌اسپورت- روزبه چشمی و این همه ابهام. این همه سوال بی پاسخ که جملگی از دل محرومیت استقلال بیرون آمده و مانند آوار روی سر این بازیکن و باشگاه خراب شده اند. آیا روزبه چشمی می تواند برای استقلال بازی کند؟ آیا قرارداد شکلی رسمی به خود می گیرد؟ آیا می تواند به عنوان بازیکن آزاد پیراهن استقلال را بپوشد و انواع و اقسام سوال های مختلف که این روزها حول و حوش هافبک دفاعی استقلال وجود دارد و البته جواب روشنی به آنها داده نمی شود.

در تاریخ ۲۶ تیرماه ۹۵ همکاری روزبه ‏چشمی با باشگاه استقلال به صورت توافقی و به بهانه آسیب دیدگی او پایان یافت (فسخ قرارداد) با توجه به سیر اداری فسخ قرارداد، روزبه چشمی در این بازه ‏زمانی می توانست به هرتیمی که مد نظرش بود برود، بنابراین ‏محرومیت ثبت قرارداد باشگاه استقلال در زمان نقل و انتقالات نیم ‏فصل شامل حال روزبه چشمی هم شده و سازمان لیگ قادر به ثبت قرارداد ‏این بازیکن با باشگاه استقلال تا رفع محرومیت از سوی فیفا نیست.

چشمی در تاریخ ۲۵ دی ماه قرارداد خود را با استقلال تمدید کرد و آن را در هیات فوتبال و فدراسیون به ثبت رساند تا بتواند نیم فصل دوم برای این تیم بازی کند. این قرارداد با توجه به محرومیت استقلال از نقل و انتقالات خود به خود فسخ شده و چشمی می تواند تیم آینده خود را به عنوان بازیکن آزاد انتخاب کند. تیمی که گویا نامش پرسپولیس است.

مدیران پرسپولیس پیشنهاد رسمی خود را برای جذب چشمی به گوش مدیر برنامه های او رسانده و از او جواب فوری خواسته اند. مدیر برنامه چشمی می گوید: «تا ظهر دیروز همه چیز خوب بود اما به یکباره روزبه چشمی از محل تمرین استقلال با من تماس گرفت و با حالت برافروخته و ناراحت پرسید ماجرا چیست که من نمی‌توانم بازی کنم؟ آنقدر حال روزبه بد بود که گریه می‌کرد. او مرتب با ناراحتی می‌گفت چرا من را کنار گذاشتند یا چرا نمی‌توانم بازی کنم؟ یک ساعت بعد از صحبت‌های روزبه از باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفتند و از طرف آقای برانکو با من صحبت کردند و گفتند نظرشان روی این بازیکن مساعد است. البته من جلسه رسمی با پرسپولیسی‌ها نداشتم اما این پیشنهاد کاملاً‌ رسمی است. حتی اگر برانکو به من پیغام می‌داد من این پیشنهاد را رسانه‌ای نمی‌کردم، اما مطمئن باشید یکی از بین آقای طاهری و ترکاشوند با من تماس گرفته که من در موردش صحبت می‌کنم.»

پیشنهاد پرسپولیس به چشمی رسمی است. برانکو او را می خواهد اما باید دید چشمی چه تصمیمی می گیرد. او که به تازگی از آسیب دیدگی رها شده و همراه سایر بازیکنان در تمرین گروهی شرکت کرده، آیا به حضور در پرسپولیس یا هر تیم دیگری پاسخ مثبت می دهد یا نیم فصل صبر می کند تا استقلال از بند محرومیت خلاص شود و دوباره پیراهن این تیم را بپوشد.

هر چه هست اینکه چشمی تنها یکی دو روز دیگر فرصت دارد تا به عنوان بازیکن آزاد با تیم جدید خود به توافق برسد. او که فصل قبل جزو بهترین و کلیدی ترین بازیکنان استقلال بود حالا می تواند به اردوی رقیب برود و جای پیراهن آبی، لباس قرمز بر تن کند.

ایران ورزشی

۱۰ ۱۲  
آی اسپورت
2017-02-01 09:53:00
نظر دهید

۱۲ نظر
hbz
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
به این میگن لاشخوری. کاری که لنگیا خوب بلدن
کاوه
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
کیسه جان روزبه بازیکن امید پرسپولیس بوده پس لاشخور شناسیت ضعیفه
آرش
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
بازیکن امید پرسپولیس بوده
علیرضا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۸
لاشخور شمایید که اون کنعانی زاده گان و فرشید باقری رو با 3 برابر پول وسوسه کردید و به روز سیاه نشوندیدش.
66666666666
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
منظق یه کیسه کش
خدارو هزارمرتبه شکر که پرسپولیسی ام
فرشاد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۷
اینا فقط در حد شایعس.لاشخوری یعنی خریداتو از لیست برانکو انجام بدی مثل کچل
یوهان کرایف
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
مثل همون کاری که شما با کنعانی زادگان کردین
سامان
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
مگه بازیكن استقلاله بازیكن ازاده با هیچ تیمی قراردادنداره لاشخور اونیه كه تو نیم فصل میاد بازیكنای تیمای دیگه به بهانه سربازی لاشخورانه میبره
حرف حساب
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
اولا این بازیکن مصدوم و علیل بیخ ریش خودتون! ثانیا این بازیکن اول پرسپولیسی بود ولی به فکر خودش زرنگی کرد رفت جای بهتر! تجربه نشان داده که اینجور بازیکنها مثل نیکبخت آخرش برمیگردند به اصل خویش! ثالثا الان هم خود باشگاه استقلال اختیاردارشه و میتونه رضایتش رو نده کجای این لاشخوریه؟؟
۵
hbz
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۴
خدا رو شکر که استقلالی ام و مث لشگر علافای لنگی تو وبسایتا ولو نیستم واسه عربده کشی
۷ ۲
میم
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
خلایق هر چه لایق ... و یک مشت نمونه یک خروار هه که ادب شما نشانه ی فرهنگ خانوادگی و شخصیت تیم مورد علاقه شماست ... !
امیدوارم تا ابد به پای هم بسوزید و بسوزید که سوختن کاملا پاداش شماست
۶
پرسپولیس شوهر استقلال
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۰
ولو نیستی و کامنت میذاری مسخره خخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر