فهرست
کاوه و قدوس به ازبکستان نمی‌رسند؟
کاوه و قدوس به ازبکستان نمی‌رسند؟

کاوه و قدوس به ازبکستان نمی‌رسند؟

آی اسپورت - پس از توافقات میان فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کی روش برای ادامه همکاری، نخستین مرحله اردوی آماده سازی پیش از جام ملت‌های آسیا از ۱۱ شهریور آغاز و قرار است تا ۲۱ شهریور ادامه داشته باشد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال ایران، ملی پوشان کشورمان برای حضور در جام ملت‌های ۲۰۱۹، روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه در تاشکند مقابل تیم ملی ازبکستان قرار می‌گیرند و بر همین اساس، شاگردان کارلوس کی روش، ۱۸ شهریور راهی تاشکند خواهند شد تا با شاگردان هکتور کوپر آرژانتینی بازی کنند.

در تمرینات روز‌های گذشته، محمد رضا خانزاده، مدافع جنجالی باشگاه الاهلی قطر در ساختمان پک (PEC) ریکاوری می‌کند و به دلیل مصدومیت در تمرینات تاکتیکی مرد پرتغالی (کی روش) حضور ندارد و به احتمال زیاد، همراه با دیگر مصدوم تیم ملی روزبه چشمی در بازی مقابل ازبکستان غایب هستند و به استراحت می‌پردارند.

مظاهری هم به دلیل مشکلات خانوادگی در اردوی تیم ملی غایب است و پس از حضور در روز نخست اردوها، از کادرفنی تیم ملی اجازه گرفت تا به کار‌های شخصی اش بپردازد و کماکان در تمرینات غایب است و با توجه به درخشش بیرانوند، حسینی و عابدزاده در تمرینات، دروازه بان ذوب آهن شانسی برای بازی کردن با شاگردان هکتور کوپر را ندارد.

درباره کاوه رضایی هم طبق اعلام فیلیپه، مدیر رسانه‌ای پرتغالی تیم ملی، این بازیکن دچار مصدومیت شده و هنوز به اردوی تیم ملی نپیوسته است. البته با توجه به شرایط موجود و حضور کریم انصاری فرد، مهدی طارمی و بازیکنان جوان او شانس کمتری برای بازی کردن دارد.

قدوس هم مانند رضایی، هنوز از آمیان فرانسه به اردوی تیم ملی اضافه نشده و با توجه به اینکه شاگردان کی روش ۱۸ شهریور راهی تاشکند می‌شوند، او به دلیل دیر اضافه شدن به تمرین شانس کمی برای حضور در زمین دارد.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و ازبکستان، ۲۰ شهریور و از ساعت ۱۹:۳۰ در تاشکند برگزار خواهد شد.
جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات درحالی از دی ماه ۱۳۹۷ در دبی آغاز می‌شود که تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کارلوس کی روش در گروه D. با تیم‌های عراق، یمن و ویتنام همگروه است و در نخستین گام باید به مصاف یمن برود.

۲    
آی اسپورت
2018-09-06 19:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر