فهرست
شوک روز: سروش و شایان اخراج شدند
شوک روز: سروش و شایان اخراج شدند

شوک روز: سروش و شایان اخراج شدند

آی‌اسپورت- هافبک شماره ۷ تیم پرسپولیس به همراه مدافع چپ این تیم با نظر گابریل کالدرون از جمع پرسپولیسی ها کنار گذاشته شدند.  این خبر در حالی منتشر شد که سروش رفیعی و شایان مصلح در تمرین ریکاوری صبح امروز حضور داشتند و به نظر می رسد خبر رسمی پس از تمرین به آن ها اعلام شده است. کالدرون تمرین عصر را تعطیل کرد تا بازیکنان در شهر به تفریح بپردازند و البته خبر جدایی سروش و مصلح نیز رسمی اعلام شود.

 در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون لیست مازاد قرمزها مطرح بود. باتوجه به جذب امیری و کنعانی زادگان باید 2 بازیکن از لیست خارج می شدند اما باتوجه به این که پرسپولیس هافبک بازیساز ندارد و پیش تر با شایان مصلح نیز تمدید شده بود، انتظار نمی رفت که این دو از لیست بیرون بروند.

 اما به هر حال شماره ۷ و ۶۹ پرسپولیس مدنظر سرمربی آرژانتینی نیستند و باید به فکر تیمی جدید باشند. در پست دفاع چپ باتوجه به حضور نادری و انصاری پرسپولیس مشکلی نخواهد داشت اما در پست پلی میکر، حالا جذب بشار رسن ضروری تر از هر زمان دیگری است.

 حالا در صورتی که یک مهاجم خارجی هم جذب شود، پرسپولیس باید با یک بازیکن بزرگسال دیگر نیز خداحافظی کند. موضوعی که باتوجه به تاکید کالدرون روی مهاجم خارجی به نوعی قطعی به نظر می رسد.

 سروش در نیم فصل گذشته عملکرد پرنوسانی داشت و مصدومیت او از ناحیه مچ نیز مزید بر علت شد تا آمادگی خود را پیدا نکند. باید دید آیا او فصل بعد را در ایران خواهد بود یا نه و اگر در ایران باشد، آیا به تیمی مدعی می پیوندد یا خیر.

۳ ۵  
آی اسپورت
2019-07-16 16:07:00
نظر دهید

۵ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۲
خیلی واسه سروش شوکه شدم ولی محکم میگیم #هرچی_مربی_بگه
نگاه کالدرون بر خلاف نگاه منِ هوادار، نگاه حرفه‌ایه نه احساسی.
زنده باد پرسپولیس و آرزوی سلامتی برای بازیکنای جدا شده.
سعید.پوریا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۵
سروش و خیلی دوست دارم
اما اوایل حضور کالدرون هم آی اسپورت هم یکسری سایت های دیگه مطلب زدن کالدرون به دلیل برخی تفکرات فنی نظری رو سروش نداره ...رد مورد مصلحم باید بگم دوستانی که بازی نیمه نهایی السد و یا بازیای قبل خاطرشون باشه دلیل خط زدنش مشخصه شایان مصلح تو پرسپولیس فقط پسر خوبی بود...
666666
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۰۸
برای بازیکنان جدا شده ارزوی موفقیت داریم و کاملا به تصمیم سرمربی احترام میذاریم.
محمد یوسفی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۲۲
اگرسر مربی تیم سروش و شایان را نمی خواست آدم دلش نمی سوخت حالا فقط تو پرسپولیس عرب بی سواد و هیئت مدیره میگن چه کسی باشه کی نباشه آقایان هیئت مدیره اگر مرد هستین اگر غیرت دارین استعفا بدین برین مخصوصا به آقای کاشانی میگم چون فوتبالی بوده دلم میسوزه بیشتر از این خراب بشه آقای کاشانی راهت را از این آدم ها جدا کن و برو چون عرب بی سواد و نبی بی سواد و بقیه در حد و اندازه شما نیستنند بازم میگم اگر انسان هستید استعفا بدین برین چون با برانکو بد رفتاری کردین و کالدرون هم آورید بازیچه دست شما شده لعنت به کسی که داره تیم پرسپولیس را خراب میکنه
xox
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۶
بدبختی اینه هرچی بازیکن بی حاشیه بود داره میره بجاش آقای حاشیه آسیا در حال جذب شدن هستن احمدزاده و رضاییان و طارمی و کنعانیو...
امیدوارم هماهنگی و یکپارچگی تیم حفظ بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر