فهرست
دکه آنلاین؛ بدرود
دکه آنلاین؛ بدرود

دکه آنلاین؛ بدرود

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی گفتگو با بیرانوند در مراسم اکران فیلم سریک است. گلر تیم ملی گفته آزمون حاضر نیست خداحافظی اش را پس بگیرد. بهاره افشاری کارگردان سریک هم گفته دوست دارد بیرانوند بگوید چطوری سریک؟!. این روزنامه از کشیده شدن کار مجید حسینی و استقلال به فیفا خبر داده و ادعا کرده که الحاجی گرو به زودی استقلالی می شود.

 

خبر ورزشی یک مرداد
خبر ورزشی یک مرداد

گل در واکنش به شایعاتی که درباره وام گرفتن میلیاردی احسان علیخانی و مهران مدیری مطرح شده سراغ علی دایی رفته. سرمربی سایپا گفته اگر ریالی وام یا هدیه ای غیرنقدی می گرفت، او را دراز می کردند! دایی به این نکته اشاره کرده که اگر تیم ملی را هم به او پیشنهاد می دادند، قبول نمی کرد. مجتبی جباری هم شایعه بازگشتش به فوتبال را تکذیب کرده!

 

گل یک مرداد
گل یک مرداد

پیروزی با تیتر بدرود گزارشی درباره جدایی تلخ بازیکنان از پرسپولیس منتشر کرده. سوژه این گزارش هم طبیعتا جدایی امیری بوده. این روزنامه دستمزد پیشنهادی کی روش برای قرارداد 6 ماه را با رقم قرارداد دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی مقایسه کرده. 1.3 میلیون دلار در برابر 240 هزار دلار!

 

پیروزی یک مرداد
پیروزی یک مرداد

کارلوس کی روش عکس یک همشهری ورزشی است. این روزنامه از قول مهدی تاج نوشته که به دلیل تحریم ها ، فدراسیون فوتبال از ابتدای امسال نتوانسته پولی به حساب سرمربی تیم ملی واریز کند.

همشهری ورزشی یک مرداد
همشهری ورزشی یک مرداد

 

۱    
آی اسپورت
2018-07-23 08:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر