فهرست
حمایت مارسلو از دنیلو؛ اینجا همه هو شده‌اند
حمایت مارسلو از دنیلو؛ اینجا همه هو شده‌اند

حمایت مارسلو از دنیلو؛ اینجا همه هو شده‌اند

آی اسپورت - در جریان بازی شب گذشته رئال مادرید و سلتا ویگو در کوپا دل ری که با شکست خانگی 2 بر یک رئال همراه بود اتفاق عجیبی افتاد و دانیلو بازیکن رئال بارها توسط هواداران این تیم هو شد. اما مارسلو دیگر برزیلی رئال در پایان این مسابقه از هموطنش در رئال دفاع کرد و گفت:« من سال ها اینجا بوده ام و تماشاگران همه را هو کرده اند... همین است که هست، باید اینجا پیروز شویم.»

مارسلو درباره دومین باخت متوالی رئال بعد از 40 بازی بدون باخت گفت:« پشت سر گذاشتن ۴۰ بازی بدون شکست سخت است و این دو شکست میل ما به تکرار دوباره آن روند را از بین نمی برد. ما نیاز به یک تغییر داریم و روز شنبه بازی دیگری خواهیم داشت. شاید شکست در سویا، بعد از کنترل بازی به مدت ۸۵ دقیقه، این عوارض را داشته است.»

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-19 10:43:00
نظر دهید

۲ نظر
امید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۰
دنیلو بدترین خرید مادرید در چهار-پنج سال گذشته س.واقعاً پورتو انداختش به مادرید.هر چقدر هم که بهش فرصت میدن بازهم نمیتونه از خودش چیزی نشون بده.نگه داشتنش اشتباه بزرگی بود
۱
محمد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
اتفاقا به نظر من ضعیف ترین بازیکن این روزای رئال رونالدوست.دیشب و برابر سویا هیچ کاری نکرد و حتی به دفاع هم کمکی نمیکنه اما چون اسم بزرگی داره بیرون گذاشتنش سخته.عملا رئال هر بازی داره ده نفره بازی میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر