فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ کاوه در راه قطر؟
صبحانه با آی اسپورت/ کاوه در راه قطر؟

صبحانه با آی اسپورت/ کاوه در راه قطر؟

آی اسپورت – صبحانه را با خبری درباره سروش رفیعی شروع می کنیم. در حالی که در روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد نتیجه مذاکرات پرسپولیس با سروش رفیعی منتشر شده، سرپرست باشگاه پرسپولیس روی خط تلفنی یکی از برنامه های زنده تلویزیونی در این باره به اظهارنظر پرداخته است. طاهری پس از سوال مجری برنامه، مبنی بر جذب سروش رفیعی خیلی کوتاه پاسخ داد، او در این باره گفت: "هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای خوش درمورد سروش باشند".

شرط ماشین سازی برای آندو

آندو تصمیم دارد به تیم سابقش بازگردد و استقلالی ها هم تمایل به این انتقال دارند. اما باشگاه ماشین سازی و فرهاد کاظمی نمی خواهند به همین راحتی هافبک ملی پوش خود را از دست بدهند و یک شرط برای استقلالی ها گذاشته اند. آنها به دنبال جذب مهاجم ناراضی استقلال هستند و در صورتی رضایتنامه تیموریان را صادر می کنند که استقلالی ها هم کاوه رضایی را به ماشین سازی بدهد.

کاوه در راه قطر؟

حالا که بحث کاوه شد به خبر رادنیوز هم درباره او اشاره کنیم. درحالی که شنیده می شد مهاجم استقلال ازچین و بلژیک پیشنهاد دارد اما شنیدیم کاوه رضایی پیشنهاد خوبی ازلیگ ستارگان قطردارد.این بازیکن که تاکنون نتوانسته طبق قراردادش ازاستقلال پول بگیرد حالا بدش نمی آید لیگ ستارگان قطررا آزمایش کند.

روزبه بازیکن 90 دقیقه ای نیست

با توجه به اینکه روزبه چشمی نزدیک به 7 ماه از میادین دور بوده و کادر فنی استقلال باید کم کم به این بازیکن بازی بدهد چشمی نمی‌تونه 90 دقیقه به صورت مداوم در یک بازی سنگین بازی کند. چشمی ابتدا باید 10 دقیقه در بازی ها به میدان برود و با توجه به فاصله کمی که تا بازی با السد مانده بعید است که این بازیکن 90 دقیقه بازی کند.

تقلید گوچی از ژیرو

 هیرنوین شب گذشته در خلال برپایی اردوی اسپانیا به مصاف تیم وولفسبورگ رفت و با نتیجه دو – یک به پیروزی رسید. رضا قوچان‌نژاد ضمن بازی 90 دقیقه‌ای در ترکیب تیم هیرنوین یک گل بسیار زیبا با پشت پای خود به ثمر رساند که در دنیای فوتبال به گل عقربی معروف است.قوچان‌نژاد درباره این گل به دوربین خبری سایت باشگاه هیرنوین هلند گفت: این یک گل هدفمند بود. هفته گذشته گلی را از ژیرو، مهاجم آرسنال دیدم و پیش خودم فکر کردم گل مشابه بهتری بزنم. در بازی برابر وولفسبورگ فرصت خوبی نصیبم شد و توپ پشت من قرار داشت. باید با پاشنه پا برای زدن گلی که می‌خواستم امتحان می‌کردم.

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2017-01-08 08:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر