فهرست
سرنوشت مشترک سه بی‌وفای سرخ؛ نیمکت
سرنوشت مشترک سه بی‌وفای سرخ؛ نیمکت

سرنوشت مشترک سه بی‌وفای سرخ؛ نیمکت

آی اسپورت - ابتدای فصل پرسپولیس 4بازیکن مهمش را از دست داد که از بین آنها جدایی محسن مسلمان با رضایت کامل برانکو رخ داد. مسلمان که یکی از ستون‌های پرسپولیس در 3سال گذشته بود، کم‌کم به حاشیه رانده شد و این حواشی چنان شدتی پیدا کرد که پروفسور عطای استفاده از این بازیکن را به لقایش بخشید. 3بازیکن دیگر اما در حالی رفتند که برانکو خواهان ادامه حضورشان بود. وحید امیری، صادق محرمی و فرشاد احمدزاده 3 نفری بودند که تقریبا در تمام مسابقات پرسپولیس به‌صورت ثابت به میدان می‌رفتند، اما نهایتا در پایان لیگ هفدهم و در شرایطی که پرسپولیس از یارگیری محروم بود، تصمیم به ترک این باشگاه گرفتند. نکته عجیب اینکه هم‌اکنون وضعیت هیچ‌کدام از این بازیکنان چندان جالب نیست و تقریبا هر 3نفر تنها در مسابقات کم‌اهمیت جام حذفی برای تیم‌های‌شان به میدان می‌روند.

وحید امیری؛ سوژه انتقاد ترک‌ها

بعد از لایی‌زدن به پیکه، شهرت جهانی پیدا کرد و در قامت یک سوپراستار به ترابوزان اسپور پیوست. نوع برگزاری مراسم معارفه او و نیز پوشش رسانه‌ای این انتقال نشان می‌داد انتظارها از امیری بسیار بالاست، اما به‌تدریج روشن شد عملکرد او متناسب با سطح توقع ترک‌ها نیست. امیری هم‌اکنون جزو بازیکنان کلیدی ترابوزان به شمار نمی‌آید. او که در سوپرلیگ ترکیه نیمکت‌نشین شده، چهارشنبه هفته گذشته در مرحله یک سی‌ودوم جام حذفی لیگ ترکیه فرصت پیدا کرد در کنار سایر بازیکنان ذخیره ترابوزان برابر بوگسا اسپور به میدان برود و حتی یک گل هم برای تیمش بزند، اما این برای بازگشت او به ارنج کافی نبود؛ به‌طوری‌که او در بازی یکشنبه این هفته با بورسا اسپور از دقیقه82 وارد زمین شد. وحید در بازی قبلی سوپرلیگ هم برابر آنتالیا اسپور فقط 7دقیقه بازی کرد. پیش از این مسابقه بود که یک سایت ترکیه‌ای از عملکرد دور از انتظار این بازیکن انتقاد کرد. نیمکت‌نشینی‌های اخیر امیری حتی باعث شده بود شایعه بازگشت او به پرسپولیس هم سر زبان‌ها بیفتد.

صادق محرمی؛ فقط جام حذفی

دینامو زاگرب کرواسی در صدر جدول لیگ این کشور روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد، اما صادق محرمی سهم چندانی در این وضعیت ندارد. او در مسابقات لیگ اروپا اصلا در فهرست دینامو قرار نمی‌گیرد و عمدتا سکونشین است. در لیگ کرواسی هم وضعیت صادق خوب نیست و او به‌ندرت به میدان می‌رود. محرمی در جریان پیروزی این هفته دینامو برابر اوسیک، یک دقیقه هم به میدان نرفت. او البته هفته قبل مقابل اسلاون بلوپو بازی کرد، اما قبل از آن برابر ایسترا نود دقیقه کامل روی نیمکت نشست. محرمی که در جام حذفی کرواسی معمولا فیکس است، در لیگ اروپا مقابل اسپارتاک ترناوا، فنرباغچه و اندرلخت سکونشین بوده است. این بازیکن با هدف درخشش در دینامو و پیوستن به تیم‌های بزرگ‌تر اروپایی راهی کرواسی شده بود؛ هدفی که فعلا تا رسیدن به آن فاصله زیادی دارد.

فرشاد احمدزاده؛ از همه بدتر

در مورد وضعیت فرشاد احمدزاده اصلا لازم به نوشتن هیچ توضیحی نیست. او حتی اگر در شلونسک وروتسلا، یعنی تیم یازدهم لیگ لهستان فیکس هم بود و مثل الماس می‌درخشید، باز کار خارق‌العاده‌ای نکرده بود، چه برسد به حالا که بعد از ۵بازی نیمکت‌نشینی، صرفا در یک مسابقه حذفی فیکس شد و بعد برای بازی یکشنبه با «ویسلا پلاک» رده سیزدهمی در لیگ، دوباره به نیمکت برگشت. او از دقیقه ۶۶ به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، اما نتوانست جلوی شکست ۳-۰ تیمش را بگیرد. اینجاست که باید گفت باغت آباد!

همشهری ورزشی

۲۹ ۷  
آی اسپورت
2018-11-11 18:51:00
نظر دهید

۷ نظر
خوزستان
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
کلا بازیکناشون ناموفق هسن تو بیرون از ایران
۴
مثل مامی کسری سفیه نباشیم:)))
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
والا نیمکت نشینی تو اروپا شرف داره به بازی کردن تو تیمی که تنها تاکتیکش اوت دستی و ارسال توپ بلند هست حداقل اونا اونجا دارن زیر نظر یه تعداد مربی با دانش اروپایی تمرین میکنن نه زیر دست یه دلال بیسواد بنجل کروات و داداش سیب زمینی فروشش
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
کسی که پدر و مادر و خواهر و برادر خودشو دوست داره ؛
اصلا کسی که پدر و مادر و خواهر و برادر داره ، هیجوقت هیجوقت به پدر و مادر و برتدر خواهر کسی توهین نمی کنه!
پدر و مادر خودتو دوست داشته باش و باعث لعن و نفرین آنها نشو!!!
کاج
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۵
کاش زیر خبرهای مربوط به گندکاری کیسه کشا هم فعال بودی بی بته
هوادار متوهم پیروزی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
♦️پاسخ به گوشه ای از یاوه سرایی های مجری که در حالت عادی نبود

عبده، سرباز و مستشار آمریکایی و از نزدیکان شاه پهلوی، متهم به قتل جهان پهلوان تختی، صاحب فاحشه خانه های زنجیره ای و قمارخانه ها با دزدی بازیکنان شاهین، باشگاه پرسپولیس را تأسیس کرد.

همچنین بنایی که به اشتباه به نام هخامنشیان جعل می شود در اصل اثر عیلام ها و سومریان بوده که هزاران سال قبل تر در منطقه صاحب تمدن بودند.
هخامنشیان(خاخان منشیان) که با کمک یهود ها پایه گذاری شد. در اصل ایلی پابرهنه و در اصل هندو بودند که به گفته فردوسی، شاعر پارسی، در زمان کوچ به ایران از دیدن لباس کتان بازماندگان عیلام ها و سومریان تعجب نمودند و پوشش از پوست ببر را مایه مباهات خود خوانده اند!

خاخانمنشیان دولتی یهودی - پارسی ست که برای 600 سال از خط عیلامی برای نوشتن زبان خود! استفاده کرده اند.
ایلی برهنه که با دست غذا می خورد.( هندوها) و با پوست و برگ خود را می پوشاند و الفبایی برای زبان نداشت و ابزاری برای لوازم آشپزخانه، چگونه می تواند بناهایی با آن عظمت بسازد!؟
(همه لوازم آشپزخانه فارسی، ریشه ترکی دارند!
قابلاما
قاشیق
بوش قاب
بولود
دولما
و ...)

سر آخر این پادشاه یاوه گوی پارسی - یهودی به اصطلاح کوروش توسط ملکه تورکان، آنا تومروس سر بریده شد.

کتیبه های بسیاری از آن زمان توسط یهودها تحریف شده و تحویل فارس های تندرو شده است.
اما باز پس گیری الواح سومری توسط محققان زبان شناس و تاریخ شناس، تحریف این پابرهنه های یاوه سرا بر ملا شده است.
خود واژه پرسپولیس فارسی نیست . یونانی ست.
زیرا اصل نام بنا به علت تخریب و تحریف یهود و پارس تا به امروز پنهان شده است.

۹
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
.
۲
.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۳۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر