فهرست
مصدومیت عالیشاه؛ خوبید آقایان با وجدان؟
مصدومیت عالیشاه؛ خوبید آقایان با وجدان؟

مصدومیت عالیشاه؛ خوبید آقایان با وجدان؟

آی اسپورت – روز گذشته و در نیمه اول بازی پرسپولیس و تراکتورسازی امید عالیشاه به دلیل آنچه که مصدومیت عنوان شد از بازی بیرون رفت و جایش را به بازیکن دیگری داد. بعد از پایان بازی و شکست تراکتورسازی انگشتن اتهام به سوی عالیشاه رفت و عده زیادی از هواداران تراکتورسازی او را به دلیل سابقه پرسپولیسی بودنش متهم به کم‌کاری کردند. این در حالیست که عالیشاه یک هفته قبل و در بازی مقابل استقلال خوزستان برای این تیم گل هم زده بود. اما بعد از پایان صفحه شخصی عالیشاه در اینستاگرام آماج توهین‌ها و فحاشی‌های تعداد زیادی از هواداران تراکتور قرار گرفت. صفحات مجازی هواداران تراکتور در اینستاگرام و تلگرام هم وضعیت مشابهی داشتند.

امروز اما کادر پزشکی تراکتورسازی مصدومیت نسبتا شدید عالیشاه را تائید و اعلام کرد که این بازیکن حداقل دو تا سه هفته نمی‌تواند تمرین کند. مجید صادقی پزشک تراکتورسازی در این خصوص گفت: «به دستور مدیرعامل محترم باشگاه بلافاصله پس از اتمام مسابقه وضعیت مصدومیت عالیشاه مورد بررسی قرار گرفته و جهت گرفتن ام آر آی در سریعترین زمان ممکن اقدام کردیم. نتیجه ام آر آی امروز به پزشکان متخصص و آقای دکتر کیهانی هم ارائه شد که بر این اساس پارگی عضله ساق پا که موجب خونریزی شده عامل مصدومیت بود. طول درمان این مصدومیت حداقل دو تا سه هفته است که امیدواریم این مشکل هم زودتر حل شود و عالیشاه را در اختیار تیم قرار بدهیم. در واقع استارت سریع بازیکن در این صحنه موجب پارگی عضله شده که اتفاق عجیب و بی سابقه‌ای در فوتبال محسوب نمی‌شود.»

عالیشاه از نیم فصل لیگ گذشته برای گذراندن دوران خدمت به تبریز رفت. اما به دلایلی که همه می‌دانند نتوانست برای این تیم بازی کند. در طول این مدت اما به گواه همگان بی سر و صدا و بی حاشیه فقط تمرین کرد تا در بازگشت برای تراکتور بازی کند. اتفاقا خوب هم شروع کرد و در اولین بازی نیم فصل هم گل زد. مقابل پرسپولیس هم تا قبل از مصدومیت بسیار خوب و باانگیزه بازی کرد اما مصدومیت به او اجازه نداد بیشتر در زمین بماند. حالا باید از خود کسانی که به عالیشاه تهمت کم‌کاری و تمارض زدند حال‌شان را پرسید. آن‌هایی که در صفحه شخصی این بازیکن بدترین اهانت‌ها را به او انجام دادند. حال‌تان خوب است آقای با وجدان و منصف؟

۸۳ ۲۵  
آی اسپورت
2017-12-30 14:23:00
نظر دهید

۲۵ نظر
آرش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
دار و دسته فتل فکر کردن همه حنیفن که اسپک بزنن یا میداوودین که تک به تک رو به قصد شکار قرقاول آسیایی به استراتوسفر بفرستن و نیم ساعت بعد باخت به تاج تو اینستا بزنن هورا استقلال رفت بالا تو جدول، نه عزیز این خودشیرینی‌ها برای مکتب الفرهاد ال مجید ابن فتل ترقه آل صمد هست.
ژان والژان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۱
ابله
نگاهی به کارنامه کثیف لنگ از جواد خائن وردی تا الکریمی و مهدوی کیا و میثاق معمارازاده و بنگر و نوری و تا عالیشاه و لنگ محمدی بنداز تا بفمهمی مکتب علی عبده کاباره دار یعنی چی
آرش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
انسان شریف و متین، والله تو این چند سال هر بازی که بازیکن سابق پرسپولیس روبروی ما قرار گرفت بهمون گل زد، بیا معرفی میکنم برات: علی عسگر، حسینی، دغاغله (همین کم بود)، کرملاچعب، بادامکی، کریمی و ...
حالا دوستان شریف تاجی: عنایتی در سن چهل سالگی و برای اولین بار در زندگی روبروی استقلال و با تصمیم صمد جان دفاع آخر میشه و دقیقه 20 نشده به دلیل کهولت سن اخراج میشه
حنیف برای اولین بار در زندگی در اواخر دوران گوهر‌بارشون در بازی با استقلال والیبالیست میشه واسپک میزنه و وسطای بازی به دلیل تصلب شریان‌های حیاتی اخراج میشه
میداوودی برای اولین بار به رشته تیراندازی و شکار مرغان موجود در لایه‌های فوقانی جو در بازی با استقلال وارد میشه و بعد بازی به دلیل شکار سه مرغ دریایی هورا میکشه
فروزان و گندکاری‌های ژنرال بماند، رحمتی هم که بعد دعا سریع و محکم رفت چپ و باسن تاب داد.
متین بمانید.
استقلالی واقعی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
آقای آرش،فقط یه یادآوری برات دارم که همین کافیه و بقیه رو نمیگم.لیگ هفتم،آخرای فصل.بازی پرسپولیس سایپا.نیاز شدید پرسپولیس به برد.صفر صفر تا آخرای بازی.سانتر نیکبخت توی بغل معمارزاده.معمارزاده میندازه تو دروازه!!!کات،دوماه بعد،میثاق معمارزاده اولین خرید فصل باشگاه پرسپولیس!!!
۵
استقلالی واقعی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
آقای آرش،فقط یه یادآوری برات دارم که همین کافیه و بقیه رو نمیگم.لیگ هفتم،آخرای فصل.بازی پرسپولیس سایپا.نیاز شدید پرسپولیس به برد.صفر صفر تا آخرای بازی.سانتر نیکبخت توی بغل معمارزاده.معمارزاده میندازه تو دروازه!!!کات،دوماه بعد،میثاق معمارزاده اولین خرید فصل باشگاه پرسپولیس!!!
۱
آرش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
آقای استقلالی واقعی یه یادآوری برات دارم، البته اگه یادت بیاد، لیگ هفتم،آخرای فصل.بازی پرسپولیس سایپا.نیاز شدید پرسپولیس به برد.صفر صفر تا آخرای بازی. یه موقعیت صددرصد برای پرسپولیس و سوپر واکنش معمارزاده، توپ بعدی به گل پرسپولیس ختم شد، اگه میخواست عمدی گل بخوره همین یکی به نظرم ساده‌تر بود، اینا رو یادتون نمیاد که، مثل همین بازی حذفی با نفت که تا پرسپولیس گل زد دادتون رفت هوا که نوشی مثل سابق به پرسپولیس راه داد، ولی بعد دو تا سیوش نه خانی اومده بود نه خانی رفته بود.
اميرحسين
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
هميشه پرسپوليس هاي سابق جلوي پرسپوليس بهترين بازي شون رو کردند در حاليکه استقلالي هايي مثل حنيف و عنايتي و منوچهري و بختيار و ... بدترين بازي! پس بايد يه اين دوستان گفت: کافر همه را به کيش خود پندارد!
۶
ارش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
کدوم با وجدان ؟؟؟
این بیچاره ها فقط بلدن تهمت بزنن.
فقط هم به پرسپولیس.
خوبه حالا از نصف لیگ باختن.
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
به روباه میگن شاهدت کیه.....
۴ ۶
احمد
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
میگه ع م ت .
خهخهخهخهخه
ارمان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
این قضایا به شما 666 تایی ها چه ربطی داره؟؟؟
عادت دارید نخود هر اشی بشید؟؟؟؟
بهنام
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
هر وقت گفتن جسد .
توی مفلوک هم خودت رو بنداز وسط.
خخخخخخخخخخخخخ
۶۶۶۶۶۶
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۳
تو واقعا نوبری.پرسپولیسیا لطفا جواب اینو ندن چون فک میکنه مهم هست ک جوابش رو میدین.منم ازین ب بعد تا ابد اگه جواب تو رو بدم از تو کمترم
ارمان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
میگه عموری..
هههههههههه
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
عمه احمد؟
ارمان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
کافر همه را به کیش خود پندارد.
ali
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
میگه طرف تو خیابون خورد زمین واسه اینکه ضایع نشه تا خونشون سینه خیز رفت!!
۷
میم
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
خطاب به هواداران تراکتور و اونایی که تهمت می زنند: چرا از سرمایه ها ی خودتون و بازیکنان بومی خودتون بجای ستاره سرباز استفاده نمی کنید که در چنین روز های دچار توهم کم کاری بشید!؟ چرا اون موقع که بازیکنان شاخص و جوان تیم های دیگر رو مفت به چنگ میارید، از این موضوع حمایت می کنید که بعد ها همان بازیکنان رو متهم به کم کاری کنید!؟
پدرام
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
مشکل الی تراکتور همین هواداراش هستند توهم توطیه دارند همش
jabi
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
کافر همه را به کیش خود پندارد. این بنده خدا یک سال از فوتبالشون به خاطر همینها نابود کرد حالا بهش توهین میکنن. بی وجدان تر از این جماعت وجود نداره. البته بیشتر از اینکه بی وجدان باشن بی مغز هستن.
یوسف
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
تو اینکه کار برخی از هوادارا اشتباهه شکی نیست اگه دو تا پیج علیه عالیشاه مطلب زدن کلی پیج هم ازش حپایت کردن. اما جدا از اینا چرا منت میذارین که بخاطر ما فوتبالش رو نابود کرد. دو سال سربازی به مملکتش بدهکار بود ترجیح داد این دو سال رو فوتبال بازی کنه. هیچ بازیکنی هیچ منتی بر سر هیچ هواداری نداره. چون پول میگیره یا لااقل برا خودشم سود داره مثل سربازی
۳
موراتا
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
یه مشت بیمار متوهم
سعید از خوزستان
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
ماتاجیا کلا ادم های بی شرفی هستیم
آرش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
حاجی یکم کمتر رفرش کن ولایک بزن، فهمیدیم حرفت منطقیه
۳
a
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۵۶
پ نه پ قرار بود بیان بگن الکی بود ما نگفتیم مصدوم شه که بازی رو ببازه!! بازی قبلی جلو استقلال خوزستان و این بازی رو کسی ببینه می فهمه کی نفهمه و بی شعوره و کی تو زمین راه رفت تا پرسپولیس برنده بشه!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر