فهرست
گزارش ویژه؛ دردسر ۲۴ساعته امضای یک قرارداد
گزارش ویژه؛ دردسر ۲۴ساعته امضای یک قرارداد

گزارش ویژه؛ دردسر ۲۴ساعته امضای یک قرارداد

آی اسپورت – دو ماه پیش در یك مراسم رسمی و كاملا جدی اعلام شد برانكو برای دو سال آینده قراردادش را تمدید كرده است. حتی آنقدر امر بر گرشاسبی و برانكو مشتبه شده بود كه دروغ خودشان هم برای خودشان راست تلقی می‌شد؛ به طوری كه در چندین نشست خبری به صراحت از تمدید قرارداد برای دو سال آینده صحبت كردند. اما حالا كه فصل به پایان رسیده، ماه پشت ابر نماند و معلوم شد كه نه قراردادی تمدید شده و نه قرار است برانكو برای دو سال آینده در پرسپولیس بماند. اینكه چرا برانكو با گرشاسبی همسو شده و در یك رفتار غیرحرفه‌ای تمدید قرارداد دو ساله‌اش را عنوان كرده، بنا به گفته نزدیكان برانكو تنها دلیلش خارج شدن گرشاسبی از فشار رسانه‌ای و هواداران بوده است. پس از آنكه طاهری از پرسپولیس رفت، برانكو فكر می‌كرد كه با این كارش می‌تواند به گرشاسبی برای ادامه مدیریتش در پرسپولیس كمك كند. با این تفكر و قولی كه به او مبنی بر تمدید نهایی قراردادش پیش از عید نوروز 97 داده بود سرمربی پرسپولیس با دروغ گرشاسبی همراه شد. اما حالا مشخص شده كه دیگر برانكو اعتمادی به مدیریت پرسپولیس ندارد و حاضر نیست به این راحتی قراردادش را امضا كند. اگر مصاحبه برانكو با روزنامه گل كه به صراحت عنوان كرده بود قراردادش امضا نشده است، شاید هنوز هم گرشاسبی و هیات‌مدیره به فكر تمدید قرارداد او نمی‌افتادند.

چالش جدید پرسپولیس تا دوشنبه شب ادامه دارد. چالشی به نام تمدید قرارداد برانكو. از یك سو برانكو همه جوره با شرایط باشگاه پرسپولیس كنار آمده و از سوی دیگر گرشاسبی و وزارت ورزش مشكلی به نام نقدینگی برای تمدید قرارداد گران‌ترین مربی لیگ برتر دارد. قرارداد برانكو آنطور كه شنیده می‌شود بالای یك میلیون و 200 هزار دلار است. دردسری كه گرشاسبی به تنهایی نمی‌تواند از پس آن بربیاید. برانكو نزدیك به چهار میلیارد تومان برای امضا كردن قراردادش در همین ابتدای كار برای پرسپولیس هزینه دارد؛ طلب فصل گذشته و بدهی مالیاتی‌اش عمده‌ترین دلیل تمدید نشدن قرارداد برانكو تا به امروز بوده است.

عصر پنجشنبه قرارداد برانكو برای مطالعه به او داده می‌شود تا در صورت موافقت، امضا كند. اما گفته می‌شود همین قرارداد هم دارای غلط‌های تایپی و عددی است! صعود به مرحله بعدی جام باشگاه‌های آسیا، قهرمانی در لیگ و دیگر آپشن‌های قرارداد برانكو هنوز بابت فصل گذشته به طور كامل پرداخت نشده است. همه این اتفاق‌ها در حالی رخ داده كه وزارت ورزش و گرشاسبی فكر می‌كنند برانكو به هر قیمتی حاضر است در پرسپولیس بماند. البته باید دید واقعا برانكو حاضر است به هر قیمتی در پرسپولیس بماند یا وزارت ورزش و اسپانسر پرسپولیس برای ماندن برانكو دست به جیب شود.

قرار است ظهر امروز برانكو قراردادش را به باشگاه پرسپولیس تحویل دهد و نظرش را درباره این قرارداد اعلام كند. هرچند كه گرشاسبی رابطه خوبی با برانكو دارد اما این رابطه بدون پرداخت بدهی‌های برانكو دلیلی برای امضا انداختن پروفسور پای برگه قرارداد نیست.

 

روزنامه گل

۵ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-13 13:56:00
نظر دهید

۱۰ نظر
آرش6
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
مشکل دو چیزه

1- مطالبات برانکو از باشگاه که برانکو میخواد تسویه بشه باهاش این سه سال

2- وزارت ورزش مخالفت کرده با این رقم

به نظر میرسه وزارت ورزش بعد از زدن یکی از ستونهای موفقیت پرسپولیس یعنی طاهری میخواد دومیش که برانکو باشه رو هم

بزنه -تا با شلوغ کردن شهر هدایتی در نقش سوپر منو منجی یهویی پیدا بشه و با دادن مبلغی برانکو و پرسپولیسیها رو راضی کنه

گرشاسبی هم نقش بازی میکنه چیزی بجز یه مهره نیست
امیرحسین
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۸
وزارت غلط کرده! چطور برای تیام برای یه نیمفصل 350 هزار دلار بستند یا با شفر که یه جام کشکشی حذفی براشون آورده 800 هزار دلار بستند ولی به پرسپولیس که رسیدند گرون شد؟؟ پارسال رو یادشون نمیاد که برای همین آب نبات چوبی همیشه مصدوم سه و نیم میلیارد دادند که البته هنوز قسط آخرش مونده! والله مثل اینکه تو این مملکت شش تا خوردن و آبرو ریزی کردن باعث عزیزتر شدن میشه!!
**
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
ستون موفقیت.خخخخخخخخخ.ستون های موفقیت شما بغداد و خربین و ادواردو و....هستند.انگارپرسپولیس تو لیگ تا قبل از برانکو قهرمان نشده بود!!!.
۵
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۲
کل مطلب دروغ بود جز اونجا که زیرپوستی گفته شد از بالا دستور اومده تمدید نشه!
۱. برانکو و گرشاسبی به توافق اولیه رسیدند و حتی رقم قراداد هن مشخص شده است.
۲. برانکو ۷۵۰ هزار دلار می گیرد نه یک میلیون و دویست هزار دلار
۳. برانکو می دونه دستهایی تو کاره که فراریش بدن و تا الان سکوت کرده ولی ماه پشت ابر نمی مونه
۴. نقدینگی برای تیام هست اونم یک میلیون دلار اما برای برانکو پولی نیست جالبه!
۵. باشگاه پرسپولیس اعلام کنه پول نداریم تا حداقل هواداران پرسپولیس رقم قرارداد رو پرداخت کنند
۶. امیدوارم روزی این جو رسانه ای کثیف پاک و تمیز بشه
آنتی شومن
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
پول بدیم تا بره و از السد و الجزیره و ال..... سه تا سه تا گل بخوره.برانکو دانشش نم کشیده باید بره و برا پرسپولیس یه مربی درجه یک مثل دیاز بیاد.دیاز که معرف حضورتون هست
۴
حرف حساب
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
... در یك رفتار غیرحرفه‌ای تمدید ....!اتفاقا خیلی حرفه ای و هوشمندانه بوده و وگرنه تا همین الان همین آی اسپرت حداقل صد تا پست و خبر و تحلیل رفته بود که چرا برانکو تمدید نمیکنه و تا حالا هم ده بار برانکو را جایگزین کیرو ش کرده بودند!
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۳
تاریخ مصرفش فرا رسیده .
۷ ۳
عمرعبدرالرحمن
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
جمله بندیت تو حلق کیسه کشا خخخ
....
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۶
اصلاح کنم.تاریخ مصرفش تموم شده.
۴
مارال
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
تو حرف نزن عمر بیدار میشه .
برانکو میمونه .
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر