فهرست
بدترین زمان ممکن برای انتخاب سرمربی تیم ملی
بدترین زمان ممکن برای انتخاب سرمربی تیم ملی

بدترین زمان ممکن برای انتخاب سرمربی تیم ملی

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال همچنان معطل معرفی گزینه جدید برای تیم ملی است و در این میان، جدا از صحبت‌های متناقض در مورد آینده نیمکت تیم ملی، پای وزیر ورزش هم به میان آمد و او نیز مجبور شد در کنار مدیریت بر کل «ورزش» کشور و بحث سازمان «جوانان»، در مصاحبه هایش در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال هم نظر بدهد.

با این حال، بنا به ادعای یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تکلیف سرمربی جدید تیم ملی تا اواخر اردیبهشت ۹۸ و قبل از فیفادی ماه ژوئن ۲۰۱۹ (خردادماه) مشخص خواهد شد تا ورود جانشین کی‌روش توأم شود با دو بازی تدارکاتی و دوستانه برای ایران بعد از وداع تراژیک از جام ملت‌های آسیا.

اگر این ادعا صحت داشته باشد، شاید خبر خوبی به نظر برسد، اما انصافا بدترین زمان ممکن برای حضور یک مربی خارجی روی نیمکت تیم ملی است. از یک سو، لیگ جذاب ایران در این هفته ها، انگیزه تیم‌ها و هیجان بالای فوتبالی را به صورت توام، تجربه می‌کند و اگر سرمربی تیم ملی زودتر معرفی شود، می‌تواند با توجه به حساسیت‌ها و رقابت جذاب در لیگ، با فضای فوتبال ایران و بازیکنان ایرانی بهتر آشنا شود.

همچنین فدراسیون برای بازی‌های دوستانه در فیفادی به دنبال جذب سرمربی خارجی برای خردادماه است؛ یعنی سرمربی جدید تیم ملی، هنوز نیامده باید بدون هیچ شناخت قبلی، لیست ملی پوشان را آماده کند و با همان شرایط وارد رقابت‌ها شود!

در این صورت، فدراسیون هم زمان را از دست می دهد، هم لیگ را و هم شرایط منطقی و معمولی جهت انتخاب یک سرمربی قدرتمند برای جانشینی کارلوس کی‌روش.

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-04-06 15:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سید
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۳
تصمیم گرفته شده و برانکو قراره بعد از لیگ به عنوان مربی تیم ملی معرفی بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر