فهرست
استقلال کاری که فدراسیون نتوانست را انجام داده؟
استقلال کاری که فدراسیون نتوانست را انجام داده؟

استقلال کاری که فدراسیون نتوانست را انجام داده؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال اگر ادعای مدیرانش واقعیت داشته باشد و مثل ماجرای پاتوسی خلافش ثابت نشود، در آستانه یک موفقیت بزرگ بین‌المللی است. البته ادعایی که اگر واقعیت نداشته باشد حاصلش افتضاحی بزرگ‌است. استقلالی‌ها که با فشار وزارت ورزش توانستند فدراسیون را راضی کنند تا در معرفی‌نامه‌ای به علی خطیر اجازه دهد تا با فیفا مذاکره کند حالا ادعا دارند موافقت اولیه فیفا را گرفته‌اند و قرار است پول پروپئیچ از طلب یک میلیون دلاری فیفا به آبی‌ها پرداخت شود.

این درحالی است که هفته قبل ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون اعلام کرده بود فیفا حاضر نمی‌شود پول‌های ایران را بپردازد و به نوعی تلاش استقلال را بیهوده دانسته بود. تاج از این گفته بود که نمی‌شود پول‌های فوتبال ایران را از فیفا پس گرفت. سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون هم به استقلالی‌ها گفته بود برای حل مشکل دلاری‌شان دنبال راهکاری بهتر از فیفا باشند که این مسیر برای‌شان پول نمی‌شود.

حالا آبی‌ها ادعا دارند خطیر توانسته مجوز فیفا را برای پرداخت طلب استقلال بگیرد و ۳۶۰ هزار دلار از این پول به پروپئیچ می‌رسد تا آبی‌ها محروم نشوند. اگر این ادعا صحت داشته باشد آنها به افتخاری بزرگ دست یافتند اما اگر بازنده این پرونده باشند و تیم محروم شود، بی‌تردید همگی برکنار خواهند شد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-07-16 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
...
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۲
موافقت فیفا رو گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟ دروغ میگن. وزارت ورزش پول رو جرینگی داده و از طریق وزارت امورخارجه منتقل کردن سفارت ایران در کرواسی. چون همین چندوقت پیش 500 هزاریورو گذاشتن جیب شون اینو میگن
۱
مهدی
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۱
فیفا به چه حقی می خواد محروم کنه ؟ وقتی خودش طلب ما رو نمی ده چرا انتظار داره ما طلب دیگران رو بدیم . دیگ به دیگ می گه روت سیاه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر