فهرست
اکتبر شگفت‌انگیز رونالدو
اکتبر شگفت‌انگیز رونالدو

اکتبر شگفت‌انگیز رونالدو

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو در رقابت‌های این فصل لالیگا شروعی دشوار داشته است و در 3 بازی اول در این رقابت‌ها گلی نزده است. آن هم برای اولین بار از زمانی که به رئال مادرید پیوسته است.

هرچند از ماه اکتبر شرایط تغییر خواهد کرد، این ماه ماهی است که کاپیتان تیم ملی پرتغال در همه بازی‌ها به طرز شگفت‌انگیزی عالی کار می‌کند.

6 بار در تاریخ رونالدو در ماه اکتبر در یک بازی دو گل زده،در این‌ ماه‌ها 4 بار هت‌تریک کرده و یک بار هم زمانی که مقابل ریسینگ سانتاندر به میدان رفته توانسته 4 گل بزند که این رکورد مربوط به تاریخ 23 اکتبر سال 2010 است.

این همان فصل 11-2010 بود که بهترین اکتبر زندگی فوتبالی‌اش را تجربه کرد و با آمار ترسناک 10 گل زده در 4 بازی به استقبال هالووین رفت.

بعد از آن در فصل 15-2014 شماره 7 رئالی‌ها توانست 5 گل در 3 بازی در ماه اکتبر بزند. جالب هم اینجاست که قربانی مورد علاقه او مالاگا است. او در ماه اکتبر مقابل این تیم 6 بار گل زده است، تیم بعدی لوانته و ریسینگ سانتاندر هستند که 4 گل از ستاره پرتغالی در ماه اکتبر خورده‌اند و تیم‌های بعدی که رونالدو در این ماه مقابلشان 3 گل زده بارسلونا، سویا، آلاوز و اتلتیک بیلبائو هستند.

در فصل 18-2017 یعنی فصل جاری، کریس رونالدو باید به همراه رئال مادرید در ماه اکتبر مقابل تیم‌های ختافه، تاتنهام، ایبار و خیرونا به میدان برود. همچنین یکی از بازی‌های کوپا دل ری این تیم هم مقابل تیم نه چندان مطرح فوئنلابرادا است که البته احتمال دارد رونالدو در این بازی استراحت کند و به میدان نبرود.

تعداد زیاد بازی‌های رئال در ماه اکتبر این فصل نشان می‌دهد احتمال شکسته شدن رکورد 10 گل زده در این ماه توسط او وجود دارد، از طرفی عملکرد ضعیف او در لیگ کمی تردید به وجود آورده است و باید دید در نهایت این مهاجم چه تعداد گل در اکتبر خواهد زد. نکته دیگر اینجاست که تا به حال حدود نیمی از روزهای ماه اکتبر گذشته است.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-10-13 11:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مشروح 86
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
رونالدو معمولا از هر 5 بازی توی یک بازی بسیار عالی کار میکنه و در بقیه بازیها عملکرد متوسطی داره.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر