فهرست
چشمی-کریمی؛ تفاوت در چیست؟
چشمی-کریمی؛ تفاوت در چیست؟

چشمی-کریمی؛ تفاوت در چیست؟

آی اسپورت – استقلال در فصل نقل و انتقالات اسیر اختلاف میان اعضای هیات مدیره‌اش شده. افرادی که با هم موافق و یکسو نیستند و هر گروه و دسته ساز خودشان را می‌زنند. این وسط علی کریمی به‌عنوان خرید جدید استقلال، به سوژه‌ای برای علنی شدن این اختلاف تبدیل شده.

برخی از اعضای هیات مدیره موافق امضای قرارداد با کریمی بودند و گروهی دیگر نه. دلیل این مخالفت، موافقت گروه اول بود. بنابراین همه کاسه و کوزه‌ها سر کریمی شکسته شد و او چند روز به یکی از سوژه‌های اصلی هواداران استقلال در فضای مجازی و حتی رسانه‌ها تبدیل شد. نمونه‌اش صحبت عجیب ملکی، عضو هیات مدیره درباره کریمی بود: «‌او مصدوم است و این آسیب‌دیدگی هم درست بشو نیست!»

لحن صحبت عضو هیات مدیره استقلال همه اتفاق‌های داخلی این باشگاه را نشان می‌دهد. اختلافی که عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات را تحت تاثیر قرار داده. عملکردی که یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه به آن نمره 10 می‌دهد و در رسانه‌ها می‌کوشد به عملکرد مخالفان خود ایرادهایی وارد کند.

کریمی اما با مدیرعامل استقلال پای میز مذاکره نشست، توافق کرد و حتی به اردوی ترکیه هم رفت. او در حالی با استقلال قرارداد یکساله امضا کرد که تمام آزمایش‌های پزشکی را پشت سر گذاشت. از آزمایش‌های مخصوص به پا تا آزمایش ستون فقرات. همه این حساسیت‌ها تنها به این دلیل بود که گروه مخالف نمی‌خواستند حرف گروه موافق به کرسی بنشیند.

حالا یک پرسش. روزبه چشمی چندین روز است که از انواع و اقسام پیشنهادهایش صحبت می‌کند و اینکه فقط به خاطر هواداران در استقلال می‌ماند. پای چشمی در جام جهانی آسیب دید و به نظر می‌رسد او تا هفته چهارم هم قادر به همراهی استقلال نباشد. یعنی چشمی بدنسازی پیش فصل و اردوهای آماده‌سازی را از دست می‌دهد و تازه در آغاز لیگ می‌تواند همراه سایر بازیکنان تمرین کند.

چشمی و کریمی هر دو آسیب‌دیده‌اند، یکی از ناحیه کمر و دیگری کشاله. چه تفاوتی بین‌شان هست که برای جذب یکی این همه سر و صدا به راه می‌افتد اما دیگری با آسیب دیدگی شدیدتر، برای استقلال از پیشنهادهایش می‌گوید و اینکه اگر بماند فقط به دلیل خواسته هواداران است. بهتر است چشمی پیشنهادهای رسمی‌اش را رسانه‌ای کند، پیشنهادهایی که هر روز از آنها می‌گوید تا شاید مثل تیام مبلغ قراردادش را افزایش بدهد.

به نظر می‌رسد استقلال با این شرایط و اختلافی که در هیات مدیره وجود دارد، برای موفقیت کار مشکلی پیش‌رو داشته باشد. وقتی یک بازیکن جدید اسیر این اختلاف می‌شود، دیگر چه انتظاری می‌توان از این هیات مدیره داشت؟ هیات مدیره دو بخشی استقلال که گروه‌ها در هیچ جریانی همسو و یکصدا نیستند.

 

ایران ورزشی

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-07-17 12:25:00
نظر دهید

۳ نظر
اشکان۴
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۲
خسته شدیم به خدا
همه دارن به خاطر منافع خودشون می جنگن!
هیچ کس به فکر منافع استقلال نیست به جز هوادار
اون عده از هوادار هم که از کار و زندگیشون زده و اعتراض می کنن
از جانب سیامک رحمانی افراد بی کار و بی عار خطاب میشن!!!
وزارتخونه هم که اصلا تو باغ نیست!
این وسط هواداره که با اعصابش بازی میشه
و این حالشون رو به افراد دیگه خانواده ،محیط کار و در نهایت جامعه منتقل و به همین راحتی یه مملکت به خاطر سومدیریت دپرس و افسرده خواهد شد
۵ ۲
ًًQQ
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
بهتره بین خودِ هوادارای استقلال دنبال مقصر بگردی. میشه بگی کی به توفیقی لقب پندارتایم داد؟؟؟ چه کسانی بودن سرمست از قراردادهای کیلویی شبها فریاد شادی سر میدادن؟ جالب تر اینکه تو همین سایت یه هوادار استقلال به شدت در مقابل کسانی که به توفیقی انتقاد میکردن می ایستاد و هتاکی میکرد و میگفت دکتر توفیقی!
ادوین
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
همین الان خبر برسه تیام و جباروف تمدید کردن خودِ شما اولین نفر میای میگی پندارتایم، افتخاری پرز، رفتیم واسه ستاره هشتم!، ای نفس کش، چقدر خوبیم ما .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر