فهرست
جزییات جلسه مدیران استقلال با استراماچونی
جزییات جلسه مدیران استقلال با استراماچونی

جزییات جلسه مدیران استقلال با استراماچونی

آی اسپورت - معاون اقتصادی در خصوص شایعه بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال توضیحاتی ارائه داد. مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال درباره انتشار خبری مبنی بر بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال در رسانه‌های ایتالیایی گفت: این مساله فقط در حد گمانه‌زنی است. در جلسه‌ای که ما برگزار کردیم خبرگزاری‌ها حضور نداشتنند. جلسه خصوصی بوده است و آقای استراماچونی و فدریکو پاستورلو خواستند که به هیچ وجه عکسی گرفته نشود. سایت های ایتالیایی فکر کردند که ما می‌خواهیم او را برگردانیم. در حالی که بحث ما در خصوص مسائل مالی و مطالبات آن‌ها بود.

او ادامه داد: یک سری پیشنهاداتی در خصوص پرداخت مطالبات استراماچونی مطرح شده است و آقای استراماچونی هم خواست تا وکیلش مشورت کند. او یک پرونده باز در فیفا دارد و می‌خواهد طوری پیش برود که آن پرونده در فیفا به مشکل نخورد و بتواند مطالبات خود را دریافت کند. ما منتظر خبر ایشان هستیم که اطلاعات لازم را بدهد و بعد از تایید، ما پرداختی ها را انجام دهیم.

 

ایسنا 

  ۱  
آی اسپورت
2020-08-27 11:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۱۹
یوهاهاهاهاها..... دادادشا تلاشتونو بکنید حاشیه درست کنید واسه شاه فرهاد ما دربیو بردیم احمقا حذفیم واسه تراختور حلالشون باشه بقیش یه بیلاخ بوسعت اقیانوس ارام برای رسول بهروش :-):-):-):-):-):-):-):-):-)!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر