فهرست
دفاع بی‌دفاع آبی‌ها؛ همچنان منتظر پژمان
دفاع بی‌دفاع آبی‌ها؛ همچنان منتظر پژمان

دفاع بی‌دفاع آبی‌ها؛ همچنان منتظر پژمان

آی‌اسپورت- در حالی که وضعیت دفاعی استقلال چندان شفاف و مشخص نیست، پژمان منتظری هم که به عنوان جدی‌ترین گزینه منصوریان برای تقویت خط دفاعی تیم‌اش بوده هنوز به طور قطعی پاسخ مثبت به استقلال نداده. اتمام قرارداد مگویان و جدایی قریب‌الوقوع‌اش، نامشخص بودن مذاکرات با باهیا برزیل بر سر رابسون جانواریو، پیشنهاد تمدید قرارداد به پادوانی با نصف شدن مبلغ قراردادش که مورد قبول مدافع برزیلی قرار نگرفته، و تمدید نشدن قرارداد مجید حسینی جوان، همه و همه نشان از وضعیت دفاعی نابسامان استقلال تا به امروز دارد. این در حالی است که اگر منصوریان در مذاکرات با یکی از بازیکنانش به بن‌بست بخورد و خواهان خرید جدیدی باشد، انتخاب‌های گسترده‌ای نخواهد داشت. استقلال که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیای فصل پیش رو هم هست حداقل به چهار مدافع مرکزی کلاسیک نیاز دارد. باید دید در نهایت ترکیب دفاعی آبی‌ها با کدام بازیکنان بسته خواهد شد. هنوز بعد از خرید بیت‌سعید، شهباززاده و شجاعیان، قدمی برای تقویت خط دفاعی برداشته نشده.

۵ ۱۱  
آی اسپورت
2017-06-16 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
5تای 88
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
سوژه قبلی شجاعیان بود که بدجور قهوه‌ای شدین.حالا دوباره رفتین سراغ این .بازم میخواین قهوه‌ای شین. البته قهوه‌ای شدن خصلت بارز فرزندان یونس محمود و العلیناز کریمی هست.
۶ ۱
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۸
ناقلا تو هم از اسکی باز معروف شیشعلی شومنیان اسکی بازی را خوب یاد گرفتیا!!! العلیناز کریمی از واکس زدن و اسکی بازی نام یک چهره سرشناس پدید اومده. اون موقع ها که اسطوره تون الفرناز مجیدی وسط فصل به خاطر بیماری دخترش سر از تیمهای عربی درآورد نام الفرناز جهانی شد. اسطوره تون هموتیه که زیر پیراهنش عکس عرب بی خاصیتی را بعد گل زنی هاش نشون میداد که اصرار داشت به جای خلیج فارس از خلیج عربی استفاده کنه. لطفا اگر هم میخواهید واکس بزنید، اسکی کنید یا میمون وار تقلید کنید مواظب باشید نام چهره پر آوازه ای مثل الفرناز مجیدی را خدشه دار نکنید.
م.
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
مدیر عامل استقلال مصاحبه کرده و گفته ما بازیکن گیری رو از خط حمله شروع کردیم و میرسیم بقیه پستها!!!

اخه مگه خیاره که از یه طرف شروع کردید تا برسید به تهش؟!

یعنی اخر نگاه حرفه ای به فوتبال و فرایند جذب بازیکن رو از کادر مدیریت استقلال میبینه!! منصوریانم مقصره ولی مدیراشون دیگه شاهکارن!

کار اصولی این بود که منصوریان تکلیفش رو روشن کنه که چه کسانی باید تمدید کنن حتما... و اول افتخاری می بایست بدنه مورد قبول رو تمدید میکرد بعد در پستهای مورد نیاز به دنبال بازیکن بگردند نه مثل الان که یکی بگیرن و یکی تمدید نکنه و بزاره بره....
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
صد در صد منصوریان مقصره. منصوریان فقط در فکر جوسازیه تا واسه خودش وقت بخره. نمیفهمه که وقتی سواد و درک فوتبالی نداره با این وقت خریدنها سوادش زیاد نمیشه. بی خردید منصوریان فاجعه ای در فصل نقل و انتقالاته. پارسال تو نیم فصل یک لیست خروج ساخت ولی به خیالش علنی اش نکرد تا اگر نتونست بازیکن مورد علاقه اش را جذب کنه از همون لیست خروج دوباره استفاده کنه. همین رفتار آماتورش باعث شد شایعه سازها در مورد لیست خروج دل خیلی از استقلالی ها را برنجونه و باعث جدایی چندتا از ستاره هایی بشه که با قرارداد نجومی اول فصل آورده بودشون و فقط هزینه سنگینی به یاشگاه تحمیل کرد که نیم فصل بزاردشون رو سکوها تیم را تشویق کنند. اونهایی هم که ماندند دیگه دلشون صاف نشد از منصوریان که چرا وقتی شایعه ها در مورد بودن اسمشون در لیست خروج بود منصوریان تکذیب نکرد. الان هم با این بریز و بپاش فقط سعی در فریب هوادارهای استقلال و ساکت کردنشون داره. وگرنه داریوش شجاعیان واقعا دو نیم میلیارد نمی ارزه. استقلال پارسال با وجود این مربی و مدیریت انصافا نتیجه دور از انتظاری گرفت با دومی در لیگ، ولی وقتی خانه از پایبست ویران است موفقیت های شانسی ادامه پیدا نمیکنه. فاجعه استقلال منصوریان را در این فصل به نظاره بنشینید.
كيسه پاره پاره ...
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
پادواني منتظري حيدري غفوري رحمتي ميانگين سنيشون ٣٣ ساله يعني لجن سبز خخخخخ شير تو كچل با اين جوونگراييش كه هر روز كيسه كشارو يه جور سوژه ميكنه
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
تازه دنبال جباروف هم هست.... خدا نکشدت علی کچل که حسابی دادی دست استقلالیا... یه بار از جوانگرایی میگه، از بنزین سبز میگه، از آغاز عصر جدید استقلال میگه، از جوانگرایی و آینده سازی میگه، ولی تا پول میاددستش یادش میره چی گفته و از بازیکن بین اللملی و با تجربه و.... حرف میزنه. خداییش خیلی بلا شده این علی کچل که چند میلیون استقلالی را مسخره خودش کرده.
مهدی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
سوال اصلی که ذهن مخاطب رو درگیر میکنه اینه که چرا همه پستای مطلبی که مربوط به استقلاله به دست لنگیا نوشته میشه؟!شما که بعد از یک دهه قهرمان شدین،هنوز با عقده دست به گریبانین؟کوتاه بیاین.درسته آب هست ولی کم هست،خب بریزید به موضع مربوطه خب!تازه از پماد هم میتونین استفاده کنین!همه اینا بر اثر لرزه ایه که پیشاپیش بر تن رنجورتون افتاده،نه؟!جم کنین لنگیا،برید به فکر تیم خودتون باشبن با پرفسور قلابیتون که اچاول فصل دوفصل پیش مسلمان و احمدزاده رو نمیخواست،اول فصل پیش هم جلال حسبنی رو نخواست و وقتی مجبور شد ازشون استفاده کنه شد مربی بزرگ باهوش!این فصل حالتون رو میپرسم
۶ ۴
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
شما چند ساله قهرمان نشده اید؟ و چند روزه شش تایی نشده اید؟ چند وقته چهارتایی نشده اید؟ چند وقته شاد نشده اید؟ چند وقته مدیر عامل عاقل ندیده اید؟ چند وقته مربی باسواد ندیده اید؟ چند وقته لیدر باادب ندیده اید؟ چند وقته استادیوم پر تو بازی های لیگ ندیده اید؟ چند وقته فوتبال مالکانه ندیده اید؟ و آخر کار چند وقته عموری رو خواب ندیده اید؟
yahya
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
اخرین قھرمانی کیسہ چندسالہ اھای کیسہ کششش، شششششش سال
درضمن پرسپولیس دوبار پی درپی باعلی دایی جام رو برد
جوری حرف میزنی کہ اگہ کسی ندونہ فک میکنہ کیسہ ھرسال ھمہ جام ھارو درو میکنہ
چرا اینو از خودت نمی پرسی کہ چرا کیسہ بدون امیرمافیا ھیچ جامی رو در این اواخر نبردہ
پرسپوکیس کہ قھرمان جام برتر شددوبار در ایندہ سال کہ شما میگی قھرمان حذفی ھم شدہ
پس سکوت کہ ھنوز ھم زیر مایید شش تایی ھم شدی با اصل وارجینال کیسہ
چھارتایی شدی با اون نماد جعلی

در شھر مرزی العین ششش تا خوردی کہ بدترین نتیجہ تاریخ یک تیم ایرانی ددرلیگ قھرمانان اسیا رو رقم زدی
ما کہ در اسیا ادعایی نداریم وستارہ جعلی خودساختہ نمیخواھیم ولی در ھشت تای پایانی اسیا رفتیم در سخت ترین گروہ غرب اسیا ھم کہ بودیم قھرمان لیگ قطر وقھرمان جام حذفی امارات رو شکست دادیم وبہ گفتہ ای اف سی شانس بالایی نسبت بہ الاھلی عربستان در نیمہ نھایی داریم
شماھا کہ ابرو ایران در قارہ کھن بودی ما کہ نگفتہ بودیم شماھا خودتون رو جر میدادی اس اس ابروی ایران در اسیاست
پس وجدانا چطوری ششش تا از تیم چھارم امارات خوردی
عجب رویی داری شماھا کیسہ جماعت
۸
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۴
از این متن معلومه کی سوزش داره و داره میسوزه. همچین میگه بعد از ده سال قهرمان شدید یکی خبر نداشته باشه فکر میکنه پرسپولیس بعد از ده سال از دسته سه اومده قهرمان شده. اگر داوری های ضعیف (اگر نگیم مغرضانه) نبود که نایب قهرمانی های قبلی پرسپولیس باید قهرمانی میشدند و قهرمانی استقلال با امیرخانتون نایب قهرمانی میشد. شما استقلالی ها فقط به دوتا قهرمانی ای دارید افتخار میکنید که مربوط به زمانی است که هنوز متولد نشده بودید. آقا ناتینگهام فارست هم نیم قرن پیش دوبار قهرمان اروپا شد ولی الان لیگ برتر که جای خود، دسته یک هم راهش نمیدند ولی قطعا طرفدارهاش الان واسه تیمی مثل چلسی کری نمیخونند. از افتخارات الانتون بگید، از سنگین ترین شکست تاریخ یک تیم ایرانی در آسیا که لکه ننگش واسه متخصصین آسیا باقی خواهد ماند. وقتی مربی تیمت شیشعلی شومنیانه با چه رویی در مورد برانکو نظر میدی. توهم سراسر زندگیت را فرا گرفته، چنان گفتی پرفسور قلابی که یک لحظه شک کردم نکنه علی کچل رفته و سرمبی تیمتون گواردیولا، کونته یا کاپولا شده. با کمال تاسف باید بگم شعار معروف" حمایت تا قیامت" برازنده هواداران متوهمی چون شماست.
۱
لنگی پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۴۸
به قول علی پروین اسطوره لنگیها هر کی میخاد قهرمان شه باید دربی رو هم ببره وگرنه قهرمانیش ناقصه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر