فهرست
غوغای هواداران استقلال و پرسپولیس علیه اصفهانی‌ها
غوغای هواداران استقلال و پرسپولیس علیه اصفهانی‌ها

غوغای هواداران استقلال و پرسپولیس علیه اصفهانی‌ها

آی اسپورت - با شفاف سازی که وزیر ورزش در خصوص باشگاه‌هایی که از بودجه دولتی استفاده می‌کنند در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال انجام داد، اعتراض هواداران دو باشگاه سرخابی پایتخت بلند شد. در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، اتفاق جالبی رقم خورد. مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در بین صحبت‌هایش گفت: «هزینه ۱۶ تیم لیگ برتری در یک سال که اوقات فراغت ۶۰ میلیون نفر را فراهم می‌کند، حدود ۴۰۰ میلیارد تومان است. هیچ ریالی هم از سوی دولت تأمین نمی‌شود و خود باشگاه‌ها هزینه‌ها را تأمین می‌کنند. مگر اینکه بگوییم چند باشگاه مثل سپاهان و ذوب‌آهن متصل به دولت هستند. بقیه هزینه‌ها را مردم می‌دهند.»

بعد از انتشار این بخش از صحبت‌های سلطانی‌فر، غوغای بزرگی در فوتبال ایران آغاز شد و هواداران استقلال و پرسپولیس که تا پیش از این، تصور می‌کردند تیم رقیب، باشگاه سفارشی است و از سوی شخصِ وزیر مورد حمایت قرار می‌گیرد، راه و دیدگاه خود را تغییر داده و طبق ادعای وزیر، علیه سپاهان و ذوب‌آهن شروع به توئیت و انتشار پست‌های اعتراض‌آمیز کردند.

حالا بازی عوض شده و سلطانی‌فر با جملاتی که به کار برد، به صورت رسمی تأیید کرد ذوب‌آهن و سپاهان هستند که از جیب دولت ارتزاق می‌کنند ولی باقی ۱۴ تیم لیگ، با اسپانسر و پول‌های شخصی و مردمی اداره می‌شوند. در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار حرف‌های سلطانی‌فر، جو عجیبی به راه افتاد و کانال‌های هواداری پرسپولیس و استقلال پر شد از طعنه زدن به سپاهانی‌ها و ذوب‌آهنی‌ها. تا به حال این‌طور به نظر می‌رسید که باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، مدام دست در جیب دولت دارند ولی وزیر ورزش مملکت اعلام کرده این سپاهان و ذوب‌آهن هستند که به عنوان باشگاه‌های دولتی، ردیف بودجه دارند و تیم‌های دیگر از چنین ابزاری بهره نمی‌برند!

در بین پیام‌ها و توئیت‌های سرخابی‌ها علیه دو تیم اصفهانی، برخی از مطالب هم بامزه به نظر می‌رسید؛ به عنوان مثال، یکی از کاربران فضای مجازی نوشته بود: «فکر می‌کردیم استقلال تیم سفارشی است، اما این بنده‌های خدا فقط سوءتفاهم بودند!» 

 

خبر ورزشی 

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2019-03-12 09:15:00
نظر دهید

۵ نظر
Asqar
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۴۳
واقعا ۴ تا خل روزنامه نگار شدند خخخخخخ
۷
بابک تاجی
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۴۵
پرسپولیس و پول‌های کثیف هدایتی‌ها، زنجانی‌ها و رویانیان‌ها...
عمامه تهران
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
این حرفای سلطانی فر ردگم کنیه تمام پولا خرج سوگلیش میشه همینطور که قانون رو دور زدن ما خودمون زغال فروشیم میخوایی مارو سیاه کنی سلطانی فرکیسه کشه عمامه
۲
کیسه ی ۴۷ کوروموزومی
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
خدمت بابک تاجی احمق بگم که مادامی که این چرندیات رو بگی هیچ پخی نمیشین چند سال دارین هی زر تف میدین ولی زیرمایین تا نیاین زیر پرچم ما و با ما متحد نشین کیسه هیچ غلطی نمیتونه بکنه اگه پیرو ما باشین بر علیه تیمهای اصفهونی شاید این وسط اجازه دادیم یه جام ببرین والا باید غاز بچرونین کودن ابله.
۱
فرهاد
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
سوزش خبر ورزشی همشهری و ای اسپورت از اصفهانی ها تمامی ندارد و هنوز از .... اصفهانی ها تغذه میکنند وزیر به ... خندید که این دو تیم دولتی هستند هر اسبی که در بورس کار کرده باشد میداند این دو شرکت 80 درصدش سهام است و به مردم واگذار شده لااقل اگر اطلاعات ندارید شعر هم نگویید حالا گیریم که دولتی باشند اتفاقی افتاده ؟ فقط پول دولت برود برای دو تیم پایتخت ؟ اصفهان 6 میلیون جمعیت دارد و این کارخانه ها از جان و مال مردم اصفهان می زنند درامد دارند پول به خزانه می ریزنند و باید برای ورزش و شادی مردم اصفهان باشد پس انتظار دارید این دو کارخانه دود به حلق مردم اصفهان بدهند درامد انها برود تو جیب شما تهرانی ها ؟ بسوزید از قهرمانی های این دو تیم . دو هفته از لیگ قهرمانان گذشته فقط ذوبی برده که بازیهایش هم پخش نمی شود یک هفته است رسانه ها خودشان را کشتند که به دو تیم مافیایی دولتی روحیه بدهند هر دو گند زدند بعد ذوب می رود هم به عربستان هم به قطر در خاکشان 3 تا می زند درد و بلای جوانان ذوب و مردم اصفهان تو سر رسانه های زرد مانند ای اسپورت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر