فهرست
نقش ۲مدافع کناری پرسپولیس‌؛ ۹ موقعیت!
نقش ۲مدافع کناری پرسپولیس‌؛ ۹ موقعیت!

نقش ۲مدافع کناری پرسپولیس‌؛ ۹ موقعیت!

آی اسپورت - دو دفاع کناری پرسپولیس در بازی با نسف‌قرشی حسابی گل کاشتند. در مسابقه‌ای که پرسپولیس با دو هافبک دفاعی بازی می‌کرد، نیاز مبرمی به دفاع کناری‌های رونده داشت. در سمت چپ که مثل همیشه محمد انصاری حضور داشت. سمت راست دفاع هم به جای حسین ماهینیِ ایستا، صادق محرمی بازی کرد که رفت و آمد‌های زیادی در کناره زمین دارد. اتفاقی که این فرصت را به پرسپولیس داد که دو دفاع کناری‌اش، دو پاس منجر به گل بدهند. 

 

عملکرد محرمی و انصاری
عملکرد محرمی و انصاری

محرمی روی گل اول، پاس کلیدی مهمی را به وحید امیری داد که امیری با یک پاس، فرصت را برای گلزنی منشا فراهم کرد. محمد انصاری هم گل سوم پرسپولیس را ساخت. علیپور گل سوم را روی پاس محمد انصاری به ثمر رساند. هر دو بازیکن هم دو پاس کلیدی ارسال کردند و دو موقعیت ساختند. آمار فوق‌العاده صادق محرمی، ۱۳ نبردی بود که پیروز شد. همچین سه مرتبه با خطای حریف متوقف شد و برای پرسپولیس ضربه ایستگاهی گرفت.

 

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-02-15 14:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۸
خاک تو سر سایت ۹۰ به علاوه سایتایی که اونو کپی پیست میکنن با این وضع!
اولا که پاس گل دومو صادق محرمی داد . چجوری جلوی تعداد پاس گلش صفر گذاشتید؟!
دوما پاس به وحید امیری که منجر به گل اول شد رو ماهینی داد به وحید . نه صادق محرمی .
اینا بدیهیات بازی بود که همه رو اشتباه نوشته خدا به داد بقیه تحلیل ها و آمار و ارقامش برسه که از دل بازی در آورده! بعد انتظار داریم اینا بیان از فساد و شایسته سالاری هم بنویسن!! شماها خودتون میوه رابطه بازی هستید وگرنه که الان بیکار بودید !!
Amin
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
فقط باید تاسف خورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر