فهرست
قلعه‌نویی در کنفرانس: به این قانع نیستم
قلعه‌نویی در کنفرانس: به این قانع نیستم

قلعه‌نویی در کنفرانس: به این قانع نیستم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی پس از شکست دادن استقلال در نشست خبری خود پاسخ ادعاهای وینفرد شفر را داد.

  • ما نیمه اول بی تفاوت بازی کردیم و درگیر نشدیم اما در نیمه دوم تغییراتی دادیم و با بازیکنان مان هم صحبت کردیم. باید به این بازیکنان افتخار کرد. ممکن بود بازی مساوی شود یا حتی حریف هم شانس برنده شدن را داشت اما در مجموع ما بردیم.
  • از همه عزیزانی که آمدند و ذوب‌آهن را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. آنها و کسانی که هفته قبل هم برای تماشای ذوب‌آهن به ورزشگاه آمدند، تماشاگر واقعی ذوب‌آهن بودند نه تماشاگرانی که فقط در بازی‌های استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه می‌آیند. تماشاگران واقعی ذوب‌آهن کسانی هستند که هفته بعد هم برای حمایت و تشویق تیم به ورزشگاه می‌آیند، از آنها تشکر می‌کنم. خوشحالم که این بازی ۳ گل داشت و ما توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و پیروز از میدان خارج شویم.
  • برخی از بازیکنان در حد و اندازه خودشان نبودند. هرکس در تیم ما بد بازی کند می آید روی نیمکت و کنار خودم می نشیند.
  • کارشناسان داوری معتقدند تنها اشتباه داور این بود که حسینی در صحنه پنالتی باید اخراج می‌شد وگرنه اتفاق خاص دیگری نبود؛ داور در طول بازی عملکرد خوبی داشت و به صحنه ها نزدیک بود.
  • ان‌شاله آمار ایجاد موقعیت و پاس های صحیح که بیرون بیاید مشخص می شود مالکیت توپ و میدان در اختیار چه کسی بوده است. البته شفر بالاخره نظر خاص خودش را دارد. کارنامه موفقی دارد از ما هم بزرگتر است و هرچه بگوید در فوتبال ایران حجت است.
  • امروز حسینی، گلر استقلال روز خوبی داشت و پژمان منتظری هم یک توپ را از گل درآورد. خوشحالم که در بازی امروز ما برنده بودیم.
  • بازیکنان ما در نیمه اول تحت تاثیر بازی بودند ولی در نیمه دوم با تعویض ها میانه میدان را در اختیار گرفتیم ولی بازیکنان ذوب آهن باید نگرش خود را تغییر دهند. نباید به حضور در جمع 4 تیم اول قانع باشیم. تا فردا فرصت شادی داریم و باید برویم برای بازی بعدی و نگرش بازیکنان مان را تغییر دهیم.

 

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-02-04 18:56:00
نظر دهید

۷ نظر
كي٣
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
عب نداره بازي برگشت با پرسپوليس مثل بازي رفت قششششنگ قانعت ميكنيم
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۵
قلعه نوعی مزد بازی کثیفش جلوی پرسپولیسو گرفت .
۶ ۲
Vahid
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
خوبه خداروشکرازخودتون هیچی ندارین
۶
666
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
کیسه ای لااقل انتقام خودتون رو از ذوب میگرفتین خخخخ
۵
تماس فرت
يكشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۱۶
جمع کن فوتبال علی اصغری بزن زیرشو ، فوتبال ندیدیم از تیمت فقط اوت دستی ،سانتر های مکرر و ...همون همیشگی که جلوی پرسپولیس زیر 4 تا نمیخوری اینجام چون استقلال تو دفاع توپ های بلند مشکل داره عین بازی سایپا شد والا هیچی نیستی ، خاک بر سر اون فوتبالی که تو بیشترین قهرمانیشو داری
۲ ۲
چی میزنی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۳۴
چی میزنی
۳
4444
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۰۰:۵۳
باخت استقلال به خاطر لیاقت و هوش قلعه بود. قبل از رسیدن به دقیقه ۴۰ در تیمش تغییر ایجاد کرد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر