فهرست
بن بست تراکتور / شهباز روی هوا
بن بست تراکتور / شهباز روی هوا

بن بست تراکتور / شهباز روی هوا

آی‌اسپورت- چه سرنوشتی در انتظارسجاد شهباززاده است؟ این سوالی است که مهاجم آلانیا اسپور هم پاسخی روشن برایش ندارد. سجاد از آلانیا جدا شده و حتی رضایتنامه اش را نیز دریافت کرده. او برای بازگشت به استقلال، با مدیران آلانیا پای میز مذاکره نشسته و آنها را راضی کرده تا رضایتنامه اش را صادر کنند. استقلال اما از نقل و انتقالات زمستانی محروم شده و نه تنها شهباززاده که حق جذب هیچ بازیکن دیگری را ندارد.

پس شهباززاده ناچار است به دیگر گزینه هایش فکر کند. بهترین گزینه در مقطع کنونی تراکتورسازی است. تیمی که البته چند مهاجم سرشناس به نام های فرزاد حاتمی، لوسیانو ادینیو و مهدی شریفی را در اختیار دارد اما از نظر امیر قلعه نویی، سجاد چیز دیگری است. شهباززاده با تراکتورسازی مذاکره کرده، مذاکراتی که در ابتدا موفقیت آمیز بود اما حالا به بن بست خورده و طرفین هنوز به نقطه ای مشترک دست پیدا نکرده اند.

تراکتورسازی برای جذب شهباززاده، قراردادی به مدت یک فصل و نیم پیش روی او قرار داده. قراردادی که به تراکتورسازی محجوز بدهد فصل آینده نیز از وجود سجاد استفاده کند یا او را به تیم دیگری بفروشد و حق انتقال را به جیب بزند. مدیران تراکتورسازی می دانند سجاد چه بازیکن با ارزشی است، به همین دلیل امضای چنین قراردادی را از او خواسته اند تا از وجودش به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

شهباززاده اما هنوز به پیشنهاد یک فصل و نیم حضور در تراکتورسازی پاسخ مثبت نداده و به نظر هم نمی رسد با این درخواست موافقت کند. او حاضر است تا پایان فصل پیراهن تراکتورسازی را بپوشد و پس از آن به عنوان بازیکن آزاد تیم آینده اش را انتخاب کند. تصمیمی که به صلاح اوست و به ضرر تراکتورسازی.

البته سجاد هنوز خدمت سربازی خود را انجام نداده و حضور در تراکتورسازی و به عنوان بازیکن سرباز هم ایده ای است که پیش روی او گذاشته شده اما گویا شهباززاده همچنان علاقمند است محصل بماند و خدمت سربازی اش را به سالهای بعد موکول کند. تصمیمی که می تواند او را از تراکتورسازی دور کند و به تیمهایی نظیر ذوب آهن نزدیک.

شهباززاده وقتی می خواست رضایتنامه خود را از آلانیا بگیرد، هرگز فکرش را نمی کرد با چنین مشکلاتی مواجه شود. استقلال و محرومیتش از نقل و انتقالات دست او را در پوست گردو گذاشته و از طرفی تراکتورسازی هم به او پیشنهاد قرارداد بلند مدت داده. همین باعث شده تا سجاد فعلا بدون تیم بماند و با باشگاهی جدید توافق نکند. 

ایران ورزشی

۱    
آی اسپورت
2017-01-30 02:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر