فهرست
بازگشت کرانچار؛ دیگر دهانش بو نمی‌دهد؟
بازگشت کرانچار؛ دیگر دهانش بو نمی‌دهد؟

بازگشت کرانچار؛ دیگر دهانش بو نمی‌دهد؟

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار دوباره برگشته اصفهان. تقریبا سه سال بعد از اخراج عجیب و غریبش. وقتی عذرش را خواستند ، ماجراهای عجیب و غریب رفتن زلاتکو بر می‌گشت به تصمیم آنی مدیر اصفهانی . چرا؟ چون به یقین رسیده بود او بعضی وقت‌ها حالتش طبیعی نیست. کاری کردند که خودش از اصفهان برود. البته کرانچار پیشتر وقتی در مقدونیه یا کرواسی کار می‌کرد ، چنین مشکلی برایش پیش آمده بود و از این شایعات برایش ساخته بودند. همان هفته‌های اولی که به پرسپولیس رفت هم کم از این شایعات پشت سرش نبود. برای همین هم حبیب کاشانی خیلی طولانی مدت با او کار نکرد و رفت سراغ دایی. کرانچار اما در اصفهان دو سه سالی بود و کمتر مشکل داشت تا دوره رحیمی. زمانی که می‌گفتند محرم نویدکیا دیگر خیلی دلش با کرانچار صاف نیست. چند ماه بعد از این جدایی ، نوبت رسید به تیم ملی امید.

کاشانی می‌خواست او را بیاورد و حتی تا قطر به ملاقاتش رفت. این بار دیگر او هم کاری به دهان کرانچار نداشت. او گفت که هیچ وقت ندیده دهان این مربی بودی تندی بدهد و گفت برایش نوع کارش مهم است. او اعتقاد داشت تیم امید ایران با کرانچار به المپیک می‌رسد. تقریبا همه اهالی فوتبال هم همین نظر را داشتند اما ورزش ایران آن روزها وزیری داشت به نام محمود گودرزی. کسی که خیلی بی پروا نگذاشت کرانچار بیاید و درباره دلیلش گفت:«نمی‌توانم اجازه بدهم کسی در ایران مربیگری کند که دهانش از دو متری بو می‌دهد و حالت طبیعی ندارد. » این حرف‌ها و این واکنش سبب شد در نهایت تیم امید ایران با محمد خاکپور و محمد مایلی کهن حذف شود و به المپیک نرسد. کرانچار هم چرخی در تیم‌های عربی زد. یک مدتی هم در کشورش مربیگری کرد و باز بی‌کار شد. حالا گودرزی هم دیگر وزیر نیست و دیگر انگار علیرضا رحیمی هم که به هندبال برگشته ، به دیدار هیچ مسئولی نمی‌رود تا درباره رفتارهای کرانچار بگوید که او دوباره راه اصفهان را در پیش گرفته است. دوباره همان تشکیلات سابق تیم اصفهانی که روزی این مربی را برای بوی دهانش کنار گذاشته بودند ، به این نتیجه رسیده‌اند تا کرانچار برگردد. اینکه آیا او در این سه سال تغییری کرده ، حالش خیلی دگرگون شده و دیگر دهانش بو نمی‌دهد را حتما رازش را آنها یافته‌اند یا شاید همه آنچه در آن زمان گفته شده بود ، برای پر شدن چوب خط کار این مربی در آن زمان در ایران بوده و حالا باید دوباره بروند سراغش.

این بخشی از مشکلات ل‌ینحل فوتبال ماست. فوتبالی که مدام دور باطل می‌زند و مدام بدی به بدی‌هایش افزوده می‌شود. شکر خدا دیگر دهان کرانچار بو نمی‌دهد! این اتفاقات فقط در ایران می‌افتد. تیم ملی امیدمان را قربانی کردیم و برای بیرون کردنش از اصفهان فقط آفتابه گردنش نیانداختیم و سوار بر چارپا دور شهر نگرداندیمش اما حالا طیب و طاهر شده که برگشته است!

 

خبر آنلاین

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2017-03-19 11:42:00
نظر دهید

۲ نظر
باباجون
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
کمنت من کو؟!!!!
سپاهان
يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
چرا چرت و پرت نوشتین دارین از حسادت جامهای سپاهان میسوزین نه. اون کاشانی بود که اومد کرانچارو برای تیم ملی امید هوایی کرد و از سپاهان گرفت و بعد هم این شایعات رو دراورد وگر نه تمام بازیکنای سپاهان گفتن این مذخرفات واقعیت نداره. خدایی هم هست حداقل از خدا بترسین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر