فهرست
فروتنی سید جلال؛ حق شجاع بود
فروتنی سید جلال؛ حق شجاع بود

فروتنی سید جلال؛ حق شجاع بود

آی اسپورت – سید جلال حسینی برای چهارمین سال متوالی به عنوان بهترین مدافع سال فوتبال ایران انتخاب شد. بخشی از صحبت‌های او را در این باره و همچنین درباره وضعیت پرسپولیس می‌خوانید:

حق شجاع بود

به نظر من ما بازیکنان دیگری هم داشتیم که می‌توانستند به عنوان بهترین بازیکنان انتخاب شوند. قصد ندارم درخصوص انتخاب‌ها حرف بزنم اما به نظر من حق شجاع خلیل‌زاده بود که به عنوان بهترین مدافع جایزه بگیرد. در تیم ما همه بازیکنان زحمت می‌کشند اما بازیکنانی مثل احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، علی علیپور، کمال کامیابی‌نیا و ... واقعا زحمت کشیدند و در کل بازی‌ها به میدان رفتند. عملکرد آنها هم مشخص است و دیدید که پرسپولیس‌ عنوان‌های زیادی بدست آورد چرا که همه این بازیکنان در بدست آمدن این موفقیت‌ها سهیم هستند. شجاع خلیل‌زاده در تیم ما فوق‌العاده است و به نظر من او می‌توانست هم در بخش بهترین مدافع سال و هم در بخش بهترین بازیکن سال حضور داشته باشد چرا که در خط دفاع زحمات زیادی می‌کشد. بازیکنان ما همگی برای موفقیت تلاش می‌کنند و زحمت زیادی می‌کشند و خوشبختانه به هدف‌های بزرگی هم رسیدند. به نظر من اگر کارشناسان به این مسائل نگاه می‌کردند انتخاب‌های بیشتری در برترین‌های لیگ سهم پرسپولیس می‌شد.

 نماینده پرسپولیس بودم

من به عنوان نماینده بازیکنان پرسپولیس روی سن رفتم و جایزه را گرفتم. در نیم فصل اول سال قبل در کنار من و شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی و محمد انصاری هم حضور داشتند که به دلیل مصدومیت در نیم فصل دوم در کنار ما بازی نکردند و در نیم فصل دوم محمد نادری و مهدی شیری حضور داشتند. به نظر من شجاع خلیل‌زاده فراتر از سایر مدافعان بود و انتخاب من برای بهترین مدافع سال شجاع است. من هم تلاش کردم تا عملکرد خوبی از خودم به جای بگذارم هرچند که انتخاب من با نظر کارشناسان متفاوت بود چرا که اگر من قرار بود بهترین مدافع سال را انتخاب کنم به شجاع خلیل‌زاده رای می‌دادم.

حق چند بازیکن ما خورده شد

به نظر من می‌شد که برای برگزاری مراسم کارهای بهترین انجام داد و می‌توانستند مراسم بهتری برگزار کنند اما متاسفانه همیشه چیزهایی وجود دارد که پیش‌بینی نمی‌شود و نمی‌دانم چرا این مسائل را در نظر نمی‌گیرند اما به هر حال این ضعف‌ها همیشه وجود داشته و خواهند داشت. درباره انتخاب‌ها هم باید بگویم که به نظرم بهتر بود لیگ برتر خیلی بهتر کارشناسی شود. در تیم ما علی علیپور، احمد نوراللهی، شجاع خلیل‌زاده و ... در همه بازی‌ها حضور داشتند و عملکرد خیلی خوبی هم از خود نشان دادند. شاید اگر بازی‌های ما بهتر دیده می‌شد بازیکنان بیشتری از پرسپولیس جایزه می‌گرفتند.

 بازی با تیم‌های دنیزلی سخت است

تراکتور همواره یکی از مدعیان با قدرت فوتبال ما بوده و در این تیم بازیکنان خیلی خوب و ملی‌پوش زیادی حضور دارند.  دنیزلی را هم همه می‌شناسند و او یک مربی کاربلد و کامل است که از پرسپولیس هم شناخت دارد. تراکتور علاوه بر این مسائل میزبان است و از هوادارانش که پرشور هستند هم استفاده می‌کند و بازی در تبریز مقابل تراکتور نه تنها برای تیم ما بلکه برای هر تیم دیگری سخت است. با این همه ما تلاش می‌کنیم که بازی خیلی خوبی از خود ارائه دهیم و امیدوارم که دست پر به تهران برگردیم.

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-08-25 14:59:00
نظر دهید

۲ نظر
سیدبلال
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۲۸
گوه خورده. الان اگه جایزه رو به شجاع میدادن میگفت دست هایی پشت پرده هست که نمیخواد ما موفق بشیم و چرت و پرت های گاوی دیگر
۳
پرسپولیس عشقه❤❤
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۸:۳۴
تفاوت مکتب اینجا معلوم میشه
یکی سید جلال که فروتنی میکنه
یکی رحمتی زیرآب حسینی دروازه بان تیم رو میزنه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر