فهرست
بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی؟
بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی؟

بازگشت سیدجلال به ترکیب اصلی؟

آی اسپورت - پرسپولیس در چهار بازی اخیر لیگ قهرمانان آسیا تنها یک گل خورده و این آمار قابل قبولی برای تیم سرخپوش پایتخت است. اما باوجود این عملکرد مطلوب، هواداران پرسپولیس همچنان نگران دیدار با السد هستند اما خبر خوب برای آن ها، بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب خواهد بود.

کاپیتان شماره چهار که برابر التعاون و الدحیل فیکس بود، نمایش درخشانی را در این دو دیدار داشت و حالا باتوجه به این که یحیی گل محمدی را در نشست خبری همراهی می‌کرد، در بازی فردا هم فیکس خواهد بود و یحیی دوباره به کاپیتان تیمش اعتماد کرده است. سیدجلال 38 ساله در حالی باید شاگردان ژاوی ارناندس را کنترل کند که احتمالا در کنار خود شجاع خلیل زاده را خواهد داشت.

شجاع و سیدجلال که هماهنگی ویژه ای با یکدیگر دارند، در این بازی باید ستاره های بین المللی تیم السد نظیر بغداد بونجاح و سانتی کازورلا را کنترل کنند که بدون شک کار سختی خواهد بود اما در صورت انجام این عملیات دشوار، مسیر صعود به یک چهارم نهایی را هموار خواهند کرد.

حسینی پیش تر در جریان سه پیروزی پرسپولیس برابر السد در ترکیب سرخ ها به میدان رفت و این بار هم آمادگی خود را در تمرینات به حدی نشان داده که یحیی مجاب شده تا از او در حساس ترین بازی این فصل سرخ ها بهره ببرد.  

 

 

۱    
آی اسپورت
2020-09-26 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر