فهرست
ترابی – پرسپولیس؛ هیچ کس خبر نداشت
ترابی – پرسپولیس؛ هیچ کس خبر نداشت

ترابی – پرسپولیس؛ هیچ کس خبر نداشت

آی اسپورت – حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل سابق پرسپولیس درباره ماجرای پرسپولیسی شدن مهدی ترابی حرفهای جالبی زده است او گفته:

-ترابی چند ماه قبلش با تراکتور به توافق رسیده بود که بعد از پایان فصل به‌عنوان بازیکن سرباز راهی این تیم شود و حتی از این تیم چک پیش‌پرداخت هم دریافت کرده و از دانشگاه هم انصراف داده بود. حالا من باید تمام این مشکلات را مدیریت می‌کردم. دو ماه خدمت او را عقب انداختم و مجددا کار بازگشت او به دانشگاه را انجام دادم تا بتواند امروز برای پرسپولیس خوش بدرخشد. ترابی تنها یک نمونه است و ما این مشکلات را برای جذب رفیعی، شریفی، مهدی شیری و حتی سعید کریمی که به عقیده من در آینده یک بازیکن بزرگ می‌شود هم داشتیم و با انرژی هواداران و دعای خیر آنها توانستیم سربلند از آن خارج شویم.

-در باشگاه هیچ‌کس خبر نداشت که با ترابی صحبت کرده‌ام. نه‌تنها ترابی بلکه هیچ‌کدام از بازیکنان را به افراد داخل باشگاه اطلاع نداده بودم و تنها براساس لیست برانکو خرید می‌کردم. روزی که ترابی به باشگاه آمده بود تا قراردادش را امضا کند همه کارمندان دنبال من می‌گشتند تا اطلاع بدهند که ترابی به باشگاه آمده و از هم سوال می‌کردند که چه کاری می‌تواند داشته باشد؟ هیچ‌کس نمی‌دانست که با او توافق کرده‌ام و خبیری وقتی متوجه این موضوع شد گریه می‌کرد! شوکه شده بودند. گفتم بروید لباس باشگاه را بیاورید تا عکس یادگاری بیندازد و آنجا باورشان شد که ترابی واقعا پرسپولیسی شده است.

۲۲    
آی اسپورت
2020-01-19 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر