فهرست
درگیری در رختکن استقلال؛ به خاطر چمدان و البسه
درگیری در رختکن استقلال؛ به خاطر چمدان و البسه

درگیری در رختکن استقلال؛ به خاطر چمدان و البسه

آی‌اسپورت- در شرایطی که میانگین سنی استقلال به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده و خبری از بازیکنان باتجربه ای مثل مهدی رحمتی و پژمان منتظری در این تیم نیست، وریا غفوری به عنوان کاپیتان آبی‌ها در فصل جدید و با تجربه ترین بازیکن تیم استراماچونی، به تنهایی نمی‌تواند جلوی تمام حواشی را بگیرد و به همین دلیل بعد از اتفاقاتی که در بازی دوستانه استقلال مقابل نیروی زمینی رخ داد، حالا یک  حاشیه دیگر اردوی استقلال را تحت تاثیر قرار داده است.

پیش از سفر به ترکیه، اسپانسر جدید لباس‌ها، لوازم ورزشی و همین‌طور ساک و چمدان برای بازیکنان فرستاد. وقتی مسئولان آن را بین بازیکنان تقسیم کردند یکی از بازیکنان معروف لب به انتقاد گشود. او گفت جنس این‌ها چیست؟ این بازیکن به دو، سه بازیکن دیگر گفت دوخت‌ها مشکل دارد و جنس‌ها هم جالب نیست و خلاصه دو، سه روزه زهوار همه درمی‌رود. در این بین یکی از بازیکنان گفت همینی که هست! آن بازیکن دوباره ادامه داد چرخ چمدان‌ها مشکل دارد و خلاصه به غر زدن ادامه داد که همان بازیکن دوباره گفت همینی که هست! ناگهان جو برگشت. او ابتدا فکر می‌کرد همبازی‌اش به شوخی دارد این حرف را می‌زند، اما با جمله دوم فهمید نه، جدی می‌گوید و باید جوابش را بدهد. به همین خاطر رو به او گفت: «با من هستی؟ تو چرا جدی گرفتی؟ کی با تو حرف زد؟ هر وقت اسم تو را گفتم حرف بزن...» کار دو بازیکن به جر و بحث کشید و دیگر بازیکنان تلاش کردند تا هر کدام را به طرفی ببرند و آن‌ها را آرام کنند.

این ماجرا نشان می‌دهد خلا یک بزرگتر در استقلال کاملا محسوس است و گویا هیچ بازیکنی داخل تیم وجود ندارد که حرفش برای بقیه سند باشد. به این نکته هم اشاره کنیم که اسم دو بازیکنی که با هم جر و بحث کردند نزد فوتبالی محفوظ خواهد بود.

خبرورزشی

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-10 16:08:00
نظر دهید

۳ نظر
ماز
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
خببببب چه داستان اکشنی. بعدش چی شد؟
۷ ۱
.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۳۲
هیچی منتظر باش تا گندش دربیاد
سیاوش نصیری
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۳۶
عییی..این اخبار خاله زنکی پیه اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر