فهرست
توماس مولر در آستانه جدایی از بایرن مونیخ؟
توماس مولر در آستانه جدایی از بایرن مونیخ؟

توماس مولر در آستانه جدایی از بایرن مونیخ؟

آی اسپورت - توماس مولر، ستاره آلمانی 30ساله بایرن مونیخ که در دوران فوتبالی خود تا این لحظه تنها با پیراهن بایرن مونیخ به میدان رفته و بیش از 500 بازی رسمی برای این باشگاه انجام داده می‌گوید تکلیف امضای قرارداد جدیدش با بایرن در تابستان آتی مشخص خواهد شد ولی این احتمال وجود دارد که او فوتبالش را در باشگاهی به جز بایرن به پایان برساند.

مولر که از کودکی هوادار بایرن بوده با این تیم هشت بار قهرمان بوندس‌لیگا شده و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرده است. ولی با وجود محبوبیت مولر نزد هواداران بایرن مونیخ او در فصل جاری روزهای چندان خوبی را در این تیم سپری نکرده. در اوایل فصل جاری نیکو کوواچ او را به یک نیمکت‌نشین تبدیل کرده بود و حتی هانسی فلیک، جانشین کوواچ هم از او به عنوان یک بازیکن فیکس استفاده نکرده است.

توماس مولر در این باره گفت:" در فصل تابستان به احتمال زیاد درباره آینده من تصمیم‌گیری خواهد شد که ممکن است هر نتیجه‌ای داشته باشد. هیچکس بازیکنان تیمش را بر اساس اینکه هواداران کدام بازیکن را محکم‌تر تشویق می‌کنند انتخاب نمی‌کند. وقتی می‌گویند باشگاه من را به خاطر این مسائل می‌خواهد، خوشم نمی‌آید و دوست ندارم فقط به این خاطر من را در تیم نگه دارند".

ستاره بایرن در ادامه گفت:" برای من تنها چیزی که مهم است فوتبال و عملکرد خوب است. بازیکنانی لیاقت بازی در میدان را دارند که بهتر بازی کنند نه اینکه شناخته‌شده‌تر یا محبوب‌تر باشند".

۲    
آی اسپورت
2020-02-24 12:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر