فهرست
سریال کمدی سپیدرود؛ تیم خداداد برنده شد
سریال کمدی سپیدرود؛ تیم خداداد برنده شد

سریال کمدی سپیدرود؛ تیم خداداد برنده شد

آی‌اسپورت- تنها نماینده گیلان در لیگ برتر در ادامه بازی‌های تدارکاتی در اردوی تهران مقابل تیم ملی دانشجویان به برتری رسید. سپیدرود عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی دانشجویان رفت و در نهایت به برتری ۲-۱ رسید. در این بازی که در زمین شماره  دو آزادی در سه تایم ۳۰ دقیقه‌ای برگزار شد شاگردان خداداد عزیزی موفق به ثبت این برتری شدند. سپیدرود که طی هفته‌های گذشته درگیر اختلافات مدیریتی و مالکیتی بود در نهایت با تایید اداره ورزش و جوانان استان گیلان و تایید هیات فوتبال به محمد نوین سپرده شد تا تیمی که او با هدایت خداداد عزیزی مهیای لیگ کرده بود از دید سازمان لیگ مقبولیت داشته باشد. اگرچه مسئولان تیمی که در رشت تمرین می‌کند همچنان معتقد به رسمیت تیم خود هستند.

اردوی سپیدرود که قرار بود امروز به پایان برسد تا روز دوشنبه تمدید شد تا شاگردان خداداد عزیزی سومین بازی تدارکاتی خود را در این روز برگزار کرده سپس راهی رشت شوند تا مراحل نهایی آماده‌سازی خود را برای حضور در فصل جدید در شهر باران پی بگیرند.

 

ورزش سه

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-07-12 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پیمانوف
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
وای خدای بزرگ مگه امکان داره....چقدر اسفناک و خنده دار و مسخرستت....من موندم اگه فیفا خبردار بشه چطور میخوایم همچین چیزی رو ترجمه کنیم و توضیح بدیم به فیفا... قطعا دو سه تا کشته میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر