فهرست
انتقاد تراکتوری‌ها از برانکو: قانون نمی‌داند؟
انتقاد تراکتوری‌ها از برانکو: قانون نمی‌داند؟

انتقاد تراکتوری‌ها از برانکو: قانون نمی‌داند؟

آی‌اسپورت- بعد از حواشی سنگینی که طی ماه‌ گذشته برای تراکتورسازی به وجود آمد، خطر کسر امتیاز هم به باشگاه تبریزی بسیار نزدیک شده بود. تراکتورسازی که نزدیک‌ترین تعقیب کننده پرسپولیس صدرنشین است با یک بازی کمتر، با قرمزهای تهران 9 امتیاز اختلاف دارد و کسر هر امتیاز از این تیم، سرخ‌های تبریز را به طور کامل از گردونه قهرمانی لیگ شانزدهم خارج می‌کند. به همین دلیل تیم مدیریتی باشگاه تبریزی همه توان خود را به کار گرفت تا این خطر از سر تراکتور رد شود. گویا تبریزی‌ها موفق هم بوند و فعلا به جز محرومیت نقل و انتقالاتی خطری این تیم را تهدید نمی‌کند.

در این بین، اظهارنظر برانکو-سرمربی پرسپولیس صدرنشین- که گفته بود برای کسر امتیاز از تراکتورسازی متاسف است و این تیم قبل از کسر امتیاز نزدیک‌ترین رقیب تیمش برای قهرمانی بوده، حاشیه‌هایی را در تبریز ایجاد کرد. ستاره‌های تبریزی به این حرف‌های برانکو واکنش نشان دادند. محمدرضا اخباری -دروازبان جوان تراکتور- متعجب از این حرف‌ها از این که برانکو شخصا حکم داده و کسر امتیاز را قطعی دانسته انتقاد کرد. اخباری که از حرف‌های برانکوعصبانی بود گفت: مگر فیفا به دستور برانکو امتیاز کسر می‌کند؟ یا برانکو است که تعیین می‌کند از چه تیمی باید چه میزان امتیاز کسر شود؟ مگر اینها قانون نمی‌دانند که اینگونه حرف می‌زنند. آخر این که شیوه رقابت با رقیب نیست؛ تا در این رویارویی احساس ضعف کردی که نباید به زمین و زمان متوسل شوی تا رقیب را از میدان به در کنی. این اصلا شیوه درستی نیست. محمد ابراهیمی، دیگر ستاره تبریزی هم به صحبت‌های برانکو واکنش نشان داده و آن را نشانه ترس برانکو از اوج‌گیری دوباره تراکتور دانست.

۱۳ ۱۸  
آی اسپورت
2017-02-22 21:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
مهدی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۱
اساتید و اسطوره های هوچی گری که تا چند وقت پیش حتی از پس و پیش بودن بازی های لیگ هم بعنوان دسیسه و ... یاد میکردن الان شاکی شدن :))
مسعودم
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۲۲
کلا شما پرسپولیسیا از زمین و زمان شاکین..کوچکترین نظر مخالفم تحمل نمیکنین..تعصب کورتون کرده..و هر چیزی و کاری و حرفی..چه منطقی..چه غیر منطقی..کلا مخین و مخین..مخالفین..اینهمه اومدم پای هر متنی نظر خوندم..شما ها شاکی هستین..حالا از نویسنده..گوینده..بازیکن..بقال..چغال..آقا این قهرمانی مال شماها..بکشین بیرون از ملت..کی روش بد است..تراکتور اخ..استقلال زشت..اصلا همه بد..شما خوب..شما عالی..شما سه تایی.
هواداران متوهم تراکتوری!
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۵۶
اخباری هم واسه ما آدم شده؟؟؟؟؟اگه قانون وجود داشت هم کیانی باید محروم میشد هم آقایی.اگه قانون وجود داشته سه تا بازیش سه صفر میشد.اگه قانون وجود داشت بازیکنایی که تیمهاشون براش زحمت کشیدن رو نمیدادن به تراکتور با حقوق ماهی ۲۰۰هزارتومن!اگه قانون وجود داشت مربی تراکتور و بازیکناش و بخاطر تهمت و متهم کردن فدراسیون به تبانی محروم میکرون! ضمن اینکه یادشون رفته قبل از محرومیت فیفا هم ۶ امتیاز از ما عقب تر بودن...خیلی توهم دارن بخدا
مسعودم
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
مثل داستان کی روش و برانکو..کسی نمیپرسه..از کجا و کی شروع کرد؟؟اصلا چرا برانکو در هر زمینه ای نظر میدهد؟؟و در آخر انگشت مقصر تعصب است
مهدی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۲
اخباری جان این حرفتو به مجموعه تراکتور بگی خیلی مفیدتره: "آخر این که شیوه رقابت با رقیب نیست؛ تا در این رویارویی احساس ضعف کردی که نباید به زمین و زمان متوسل شوی تا رقیب را از میدان به در کنی"
محمد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۵۸
نه شما قانون می دونی؟
۴ بازی با بازیکن های غیر قانونی انجام دادین که ازش ۸ امتیاز گرفتین.
یا فدراسیون مثل آدم ازتون این امتیازا رو کسر میکنه یا فیفا پرونده فدراسیون رو می پیچه تا اخباری و ابراهیمی و .... خوشحال شن.
فکر کردین فیفا فدراسیون و کمیته انضباطیشه که با تهدید به افشای فسادهای مالی صاحبان مناصب فوق الذکر جا بزنه و شروع کنه بر علیه حریفای تراکتور ۲۴ ساعته حکم بده و بعد بگه حرکت کیانی گزارش نشده بود.
اگه هنوز نفهمیده اید که البته امیدی هم به آن نیست, دوباره می گویم, طرف حساب فیفاست نه حسن زاده
Sina
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
فوتبال ما چقدر بدبخت شده و چه بلايى سر اين فوتبال اوردن كه هر كس و ناكسى به خودش جرأت ميده راجع به پرسپوليس يا يه مربى بزرگى مثل برانكو يا اصن هركى نظر ميده، متاسفم واسه اين بى شخصيت هاى بى فرهنگى كه وارد فوتبالمون ميشن
حسین
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۲۷
مربی بزرگ؟؟!!!!!!
۸
حبیب
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۰۸
برانکو بایدهم بترسه تراکتور با تیم نافصش 4 تا به ذوب آهنی که پرسپولیس رو برده میزنه . واقعا ترس هم داره !
مهدی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
خیلی خندیدم خدایی :))))))) .... خودتون اومدید 3 تا خوردید چی؟ :))))))
محمد پرسپولیسی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
« تا در این رویارویی احساس ضعف کردی» تیمی که نه امتیاز عقب،بازی رو در رو هم سه تا خورده احساس ضعف نکرده اونوقت ما احساس ضعف کردیم. یکی اینا رو توجیه کنه پرسپولیس اون بالایی،تراکتور اون پایینی.رقیب شما الان استقلال بیانیه بدین بازی هاتون با استقلال همزمان بشه
بابای بابای برزو
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
همانطور كه ستاره دروازه‌بانی میرزاپور باید والیبالیست میشد. تو هم باید دروازه بان هندبال میشدی
P71
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۳۷
توهم و توهم و توهم
Mohsen Fatahzadeh
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
خدا شفاتون بده ، تا كى مى خواين راجع به پرسپوليس حرف بزنين آخه
ع ع ب
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۵۴
اخباری سوتی چرا فکر کرده تراکتور رقیب پرسپولیسه؟؟؟ جو گیر شدیا... بعدم خجالت نمی کشی حرف از شیوه رقابت می زنی؟ گرفتن نوراللهی و علیشاه رقابت جوانمردانه بود؟ آسمون ریسمون بافتن درباره عقب و جلو بودن بازیها چی؟ البته چوب خدا صدا نداشت و محروم شدین !!!
saeid
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۲۲
این آقای برانکو خیلی پر رو شده یعنی حقم داره مردمی که تیم ملی شون رو ول کردن از یک بیگانه کروات حمایت میکنن بایدم از این ملت سواری گرفت همون کاری که الآن برانکو داره با پرسپولیسیا میکنه.
امید از تفت
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۶:۳۸
وقتی یه تیمی میتونه دو بازیکن پرسپولیس را بدزده، از بازیکن غیرمجاز استفاده کنه و فدراسیون هم باهاش همکاری کنه، بازیکناش به سینه داور بکوبند و کسی باهاشون کاری نداشته باشه و خیلی چیزهای دیگه باید از این تیم ترسید. البته محمد ابراهیمی گفت غلط کردم و تکذیب کرد حرفهاش را
تبریز اوغلو تیراختورچو
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
دوست عزیز ابراهیمی گفت که من مصاحبه نگرده ام
این هم حرفه ای بودن این بازیکن را نشان میده
بدون که ابراهیمی برای ما یه بازیکن نیست دنیاست
مودب باشید لطفن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر