فهرست
تکذیب میثاقی؛ هیچ اختلافی با عادل ندارم
تکذیب میثاقی؛ هیچ اختلافی با عادل ندارم

تکذیب میثاقی؛ هیچ اختلافی با عادل ندارم

آی اسپورت – محمدحسین میثاقی یک ماه پرفشار را در تلویزیون پشت سر گذاشت. او در این یک ماه تقریبا هر روز ویژه برنامه آسیا ۲۰۱۹ را اجرا کرد و البته برنامه فوتبال ۱۲۰ را هم هر پنج‌شنبه روی آنتن داشت. برخلاف او، عادل فردوسی‌پور یک ماه کاملا آرام و بی سر و صدا را از سر گذراند. در این یک ماه از برنامه نود خبری نبود و عادل هم فقط دو بازی از جام ملت‌های آسیا را گزارش کرد. همین اتفاقات باعث شد تا شائبه دلخوری عادل از میثاقی در رسانه‌ها مطرح شود. گفته می‌شد فردوسی‌پور توقع داشت در روزهایی که مدیران صدا و سیما قصد کمرنگ کردن او را دارند، میثاقی از استادش حمایت بیشتری کند اما این اتفاق رخ نداده است. میثاقی اما در گفتگو با ایسنا شایعه دلخوری عادل از خودش و اختلافش با او را رد کرده است. گزیده این صحبت‌ها را بخوانید:

خدا را شکر از پیشرفتم راضی‌ام

به نظرم کسی که برای اجرای پربینیده ترین برنامه حال حاضر می‌نشیند، با توجه به اینکه مخاطبان فوتبال زیاد است، باید دوره‌های متعددی را گذارنده باشد. من از سال ۸۳ تاکنون همه این مسیرها را طی کردم و خدا را شکر می‌کنم. از همه اتفاقاتی که در دنیای فوتبال می‌افتد خبر دارم؛ کنفرانس‌های مطبوعاتی و گزارش‌های سختی که زیر باران و در شرایط سخت باید بتوانیم تهیه و آن را ارسال کنیم که جای خود دارد. به نظرم الان به نقطه‌ای رسیدم که برنامه این چنینی را آن هم فی‌البداهه اجرا کنم.

کمرنگی عادل به تهیه کننده مربوط می شود

در ارتباط با اینکه چرا حضور عادل در گزارش‌های جام ملت‌های آسیا کمرنگ بوده است، باید از تهیه کننده پرسید؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که معمولاً روال این بوده، هر گزارشگری که به تورنمنت اعزام می‌شود، بازی‌ها را گزارش کند و شبکه سه سیما هم بازی‌های تیم ملی را پخش کند؛ بنابراین من چیز خاصی در این زمینه نمی‌توانم بگویم.

هیچ اختلافی با عادل ندارم

خیلی چیزها از استاد(عادل) یاد گرفتم و ایشان هم حالا تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ۱۲۰» در شبکه ورزش است که بنده مجری آن هستم؛ یعنی ما برنامه روتین هفتگی داریم. باید بگویم کسانی که این حاشیه‌ها را درست می‌کنند، حتی در جریان این موضوع هم نیستند. من و آقا عادل هیچ اختلافی با هم نداریم.

ایجاد جذابیت در آسیا ۲۰۱۹ دشوار بود

تیم برنامه آسیا ۲۰۱۹ همان تیم محتوایی ۲۰۱۴ در جام جهانی بودند، به همین دلیل از نظر سر و شکل شبیه به آن برنامه بود اما قطعاً تفاوت‌های بسیاری دارند. به طور کلی به لحاظ محتوایی ارتباطی به جام جهانی نداشت. مدیوم جام جهانی در وعده ناهار بود، اما مدیوم جام ملت‌های آسیا عصرانه بود. همچنین در جام جهانی درباره اسپانیا، آرژانتین و برزیل حرف می‌زنی اما در اینجا راجع به ویتنام فیلیپین و قرقیزستان صحبت می‌کنیم به همین جهت جذابیت برای این مدیوم دشوار بود. ما باید به دنبال ایجاد جذابیت می‌بودیم. بنابراین آیتم‌هایی که در ویژه برنامه آسیا ۲۰۱۹ طراحی کردیم بسیار متفاوت بود و تلاش زیادی بر روی آن صورت گرفت.

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-02-05 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
....
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۵۳
لدغ
۳
پرسپولیسی ام
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۰۷:۳۴
به زودی در زمین جواب لجن پراکنی ها و بیشرفی محمد تقوی خواهیم داد
کامیار کاتبی
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷، ۰۷:۳۴
این آقا می‌دونه «مدیوم» یعنی چی؟ به نظر می‌رسه بعد از «سالها تجربه زیر برف و باران» هنوز نمی‌دونه!
۱