فهرست
درد دل فولادی‌ها؛ همه جا حق جنوب را خوردند
درد دل فولادی‌ها؛ همه جا حق جنوب را خوردند

درد دل فولادی‌ها؛ همه جا حق جنوب را خوردند

آی‌اسپورت- فولاد در یک بازی جنجالی بدون گل برابر سیاهجامگان متوقف شد. اعلام پنالتی داور به نفع فولاد و تجدیدنظر او بعد از اعتراض عزیزی، باعث شد تا فولادی‌ها احساس مظلومیت داشته باشند.

اسماعیل شریفات: من فقط می‌توانم بگویم ما خوزستانی‌ها بدبختیم و همه جا حق ما را خوردند. در مسائل سیاسی نمی‌توانیم صحبت کنیم و در فوتبال هم حق ما را می‌خورند. ما توهین‌ها و فشارها را تحمل کردیم ولی داور حق ما را در شهر خودمان خورد و دو امتیاز مهم از تیم ما گرفت. باز هم می‌گویم خوزستان بدبخت است و همه حق آن را می‌خورند.

عزیز فریسات: داور زمانی که پنالتی را اعلام کرد، به سمت سعداوی آمد و گفت من اشتباه کردم و به خاطر من از این پنالتی بگذر. سعداوی هم گفت من به دنبال این نیستم که با این مسائل پیروز دیدار شوم و می‌خواهم مردانه امتیاز بگیرم و به داور گفت که تصمیم نهایی را خودش بگیرد و هر چیزی که درست است انجام دهد. به هواداران ما ظلم شد.

ساسان انصاری: من اگر اینجا هستم از طرف همه بازیکنان صحبت می‌کنم. ما خیلی در رختکن فکر کردیم. با هم صحبت کردیم. فوتبال ایران باید به نعیم سعداوی بنازد و افتخار کند چنین کسی هست که نتیجه و آبرویش را فدای شخصیتش کرد. فوتبال ایران واقعا باید به او افتخار کند. او از خیلی چیزها خجالت می‌کشد. با توجه به اینکه شرایط این طوری است و برای ما هم بازی کردن و تحت فشار بودن سخت است، هواداران حق دارند و به آنها حق می‌دهم، تصمیم گرفتیم تا اطلاع ثانوی در لیگ و در تمرینات شرکت نکنیم. فعلا فوتبال ایران بدون فولاد خوزستان ادامه دهد. این حرف را احساسی نمی‌گویم. ما بازی دوستانه با محلات بازی می‌کنیم اما در لیگ نه. چه‌های ما خیلی مظلوم واقع شدند. کمترین دریافتی را داشتیم. از استقلال خوزستان که نزدیک بود تیمش منحل شود کمتر دریافتی داشتیم، حتی از سیاه‌جامگان. ما فقط 26 درصد از قراردادمان را گرفته‌ایم. در صورتی که 4 هفته از نیم‌فصل می‌گذرو این کمترین دریافتی در طول تاریخ باشگاه است. اگر مانده‌ایم به خاطر سعداوی بوده است. او به خاطر مردانگی‌اش فحش خورد.

۱    
آی اسپورت
2017-01-29 01:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر