فهرست
نبرد بیانیه‌ها؛ استقلال جواب تراکتور را داد
نبرد بیانیه‌ها؛ استقلال جواب تراکتور را داد

نبرد بیانیه‌ها؛ استقلال جواب تراکتور را داد

آی اسپورت – باشگاه استقلال در آستانه دیدار با تراکتور سازی تبریز، اطلاعیه‌ای صادر کرد. این اطلاعیه بعد از آن نوشته شد که تراکتورسازی بعد از بازی با نساجی از داور‌ی بازی گلایه و نسبت به تکرار این اتفاق در بازی‌های آینده هشدار داد. در اطلاعیه استقلال آمده است:

«مسابقه تیمهای استقلال و تراکتورسازی به عنوان ۲ تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران، همواره از جذابیت های خاصی برخوردار بوده و به عنوان یکی از رویارویی های جذاب لیگ برتر شناخته میشود. این ۲ تیم ریشه دار فوتبال ایران روز جمعه مقابل یکدیگر قرار میگیرند که این مسابقه به هیچ وجه نباید تحت تاثیر اتفاقات اخیر فوتبال ایران و حواشى بوجودآمده قرار گیرد.

به نظر میرسد برخی جریانها در حال شکل گیری است تا فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مسئولان برگزاری مسابقات، کمیته داوران و ... برای دیدار روز جمعه تحت تاثیر و‌ فشار قرار بگیرند.

باشگاه استقلال همواره احترام ویژه و بالایی برای باشگاه بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی و هواداران پرشور آن قایل است. تردیدی نیست که باشگاه استقلال براساس مکتب خود که همواره احترام به حریف و هوادارانش را سرلوحه خود قرارداده، پا به دیدار با تراکتورسازی میگذارد و یقینا هواداران بافرهنگ، پرشور و میهمان نواز تراکتور نیز جز این نگاهی نخواهند داشت.

باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار دارد به هیچ وجه تحت تاثیر جوسازیها و‌ اتفاقات اخیر قرار نگیرند و همچنین نظارت خاصی از جنبه های گوناگون روی این دیدار داشته باشند تا استقلال و تراکتور سازی در کمال آرامش در دیداری جوانمردانه مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

باشگاه استقلال هميشه و در همه حال به سلامت و توانمندى جامعه داوری كشور باورداشته و اطمینان دارد این قشر شریف و ركن اساسى فوتبال تحت تاثیر جوسازیها قرار نخواهند گرفت.» 

 

۹ ۸  
آی اسپورت
2019-02-12 09:50:00
نظر دهید

۸ نظر
تراختور کبیر
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۸
کیسه کش جمعه منتظرتونیم ترسوها
تبریز عشق من
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۹
جمعه فحش ها رو که خوردی یاد میگیری جواب بیانیه ندی
رضا
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۲۰
اعتراض تراکتور به پنالتی صد در صد که باعث شد دو امتیاز مهم تراکتور از دست بره چیز عجیبی نیست مگه استقلال به داوری بازی با سپاهان اعتراض نکرد !!
444
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
پنالتی صدردصد دقیقه 90 نساجی رو نشون نداد
۱
...
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
به نظرم تراکتوریا باید کیسه رو ول کنن فروزان رو بچسبن این یارو سابقه اینو داشته که جلو کیسه توپ رو برداشت انداخت تو دروازه خودش. ولی جالبه کیسه هم خودش رو انداخته وسط خخخ
۱
خرخودتی لنگی دکل نورد
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
به اسم هوادار تراکتوری عقده های لنگیانه تون رو تخلیه نکنید..هواداران تراکتور فهیم تر ازاین حرفهاهستند.
۲
در جواب 444
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۱۰
اگر اون صحنه خطا بود حتما توی برنامه نود نشون داده میشود شما با نظر کدوم کارشناس میگین نساجی پنالتی صد در صد داشت !!
علاوه بر این فوتبال بازی نیست که بشه گفت این پنالتی با اون پنالتی به در !!
شاید با گرفتن پنالتی تراکتور و گل شدن اون تراکتور چند دقیقه بازی رو که ۵ دقیقه هم نمیشود رو کنترل میکرد در کل تیمی که در بازی نساجی ضرر کرد تراکتور بود نه نساجی
سیامک
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۰۷:۰۱
جمعه قراره یک بازی سالم بین تیم اول پایتخت با تیم اول آذربایجان انجام بگیره این یک الکلاسیکو واقعی است که هواداران تیم سوم پایتخت هیچ سهمی در آن ندارند پس زر زدن این افراد ممنوع.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر