فهرست
اولین بازی؛ اولین گل/ شروع طوفانی کریم
اولین بازی؛ اولین گل/ شروع طوفانی کریم

اولین بازی؛ اولین گل/ شروع طوفانی کریم

آی‌اسپورت- انصاری‌فرد در اولین بازی با لباس المپیاکوس توانست گل مهمی را برای این تیم به ثمر برساند. المپیاکوس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی یونان در خانه سالونیکی به میدان رفت و تا دقایق انتهایی بازی با یک گل از میزبانش عقب بود؛ اما دقیقه 81 بازی کریم انصاری‌فرد گل تساوی را برای سرخ و سفیدپوشان آتن به ثمر رساند تا امید المپیاکوس برای صعود در بازی برگشت بیش از پیش شود. بازی برگشت هفته بعد در خانه المپیاکوس در آتن برگزار می‌شود.

بنتو، سرمربی المپیاکوس در دو بازی گذشته لیگ یونان نام انصاری‌فرد را در بین 18 بازیکن لیست تیمش قرار نداده بود و امشب اولین بازی کریم با پیراهن شماره 17 المپیاکوس بود که با گل مهم این بازیکن همراه شد. اتفاقی که نشان می‌دهد کریم در اوج آمادگی ذهنی و جسمانی قرار دارد و باید منتظر درخشش بیشتر او در تیم صدرنشین سوپرلیگ سونان باشیم.

هفته‌هاست که لژیونرهای ایرانی در اروپا می‌درخشند و روزهای خوبی را برای فوتبال‌دوستان ایرانی رقم زده‌اند. آخرین درخشش قبل از کریم، هتریک اول هفته گوچی در خانه آیندهوون بوده است. تا دقایقی دیگر هم دو تیم آلکمار و هیرنفین در جام حذفی هلند باید با هم بازی کنند. علیرضا جهانبخش، وینگر آلکمار در برابر رضا قوچان‌نژاد، مهاجم هیرنفین.

۱۲    
آی اسپورت
2017-01-25 23:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر