فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ تکذیب کی‌روش-اماراتی ها
صبحانه با آی اسپورت/ تکذیب کی‌روش-اماراتی ها

صبحانه با آی اسپورت/ تکذیب کی‌روش-اماراتی ها

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره آخرین وضعیت استقلالی شدن آندو شروع کنیم. قرارداد آندرانیک تیموریان با ماشین سازی تبریزبرای یک فصل یک میلیارد و 650 میلیون تومان است که ظاهرا تا به حال فقط 400 میلیون تومان آن پرداخت شده است.گویا طبق بندی که درقرارداد تیموریان ثبت شده باشگاه ماشین سازی باید 900 میلیون تومان تا پایان نیم فصل اول به حساب آندو واریزکند و درغیراین صورت این بازیکن باتجربه می تواند ازتیم تبریزی جدا شود!

تسلیت تیم ملی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی

اعضای تيم ملی فوتبال درگذشت آيت الله هاشمی رفسنجانی را تسليت گفتند.در پيام تسلیت اعضای تیم ملی چنین آمده: خبر درگذشت آيت الله هاشمی رفسنجانی جامعه ايران را داغدار كرد. تيم ملي فوتبال ايران اين ضايعه بزرگ و أسف بار را تسليت مي گويد و از خداوند منان برای اين مجاهد فی سبيل الله طلب آمرزش می كند.

تکذیب مذاکره کی‌روش با باشگاه های اماراتی

خبر استعفای کارلوس کی روش از سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران باعث شد تا شایعات زیادی درباره مقصد آینده او منتشر شود.با این وجود اما مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری خود نسبت به این موضوع واکنش صریحی دارد: مذاکره باشگا‌ه‌های اماراتی با کی‌روش شایعه است و نباید به این مسائل توجه کرد.

بازگشت معاون سابق استقلال؟

چند روز پيش محسن خدايي از سمت مدير اجرايي باشگاه استقلال كنار رفت و البته قرار شد افتخاري يكي دو نفر را به بدنه مديريتي اين باشگاه اضافه كند.  حالا شنيده مي شود علي اميري معاون سابق استقلال كه مدتي در باشگاه خونه به خونه فعاليت مي كرد در آستانه بازگشت به استقلال است.وي ارتباط نزديكي با منصوريان دارد و چندي پيش سرمربي استقلال به واسطه دوستي با اميري به تماشاي بازي خونه به خونه در بابل رفت.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-09 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر