فهرست
بری دیگه برنگردی!
بری دیگه برنگردی!

بری دیگه برنگردی!

آی اسپورت - به جز معدود نفراتی مثل کریم باقری و سیدجلال، نداشتیم بازیکنی که از پرسپولیس ترانسفر شود و در بازگشت پرقدرت و موثر ظاهر شود. در روزهایی که پشت سر هم اتفاق‎هایی میافتد که کام پرسپولیسی‌ها تلخ می‌شود مهدی طارمی با اعلام خبر جدایی‌اش بار دیگر کام قرمزها را تلخ و کام رقیبان مدعی را شیرین کرد !

اگر در نیم‎فصل اول فقط پارس جنوبی جم در اندازه مدعی ظاهر شده بود اکنون فولاد و استقلال هم به آن اضافه شده‌اند ولی هیچکس مثل برانکو ایوانکویچ این خطر را احساس نکرده است. برانکو به افت ناگهانی تیم خود و جهش فوق‌العاده استقلال اعتراف کرده است.

در این شرایط هر چه به پایان دوره محرومیت طارمی نزدیک می‌شدیم طنازی‌های فضای مجازی و شوخی با او پیرامون بازگشتش افرایش یافت و طارمی سِنس‌های عدم استقبال و پهن نکردن فرش قرمز را کاملا دریافت کرده بود. دیگر هیچگونه دوراهی و تردیدی وجود نداشت.

باید به طارمی حق داد که نوعی دلگیری و نغمه غم‎انگیز داشته باشد. البته پرسپولیسی‌ها نیز پشت سر او اشک نمی‌ریزند. تصمیمی که به طور کلی پذیرفته شده و کسی شوق انتظار بازگشت مهدی را ندارد. تاریخ نشان داده اصولا کسی که از تیم جدا شده در بازگشت درخشان ظاهر نشده و ایضا کسی که در بزنگاه ساز جدایی کوک کند کارش سخت‌تر بوده است‌.

قصه رفتن طارمی پرهیاهو بود و مثل همیشه با یک موج رسانه‎ای و واکنش هواداران و پیشکسوتان همراه شد. انتقالی که می‌تواند ترکش‌هایی را تا چند سال بعد هم داشته باشد. پس بهترین کار این است که مهدی طارمی دعا کند پرسپولیس قهرمان شود و پرسپولیسی‌ها دعا کنند که موفق باشد و جام جهانی برود و دیگر برنگردد.

۴۲ ۹  
آی اسپورت
2018-01-08 16:07:00
نظر دهید

۹ نظر
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
افت تیم برانکو با یکم تغییرات فنی درست میشه ، فقط برانکو کمی دست از ربیع خواه بکشه ، با بازگشت احمد نوراللهی و بشار رسن خیلی بهتر میشیم
علی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
امیدوارم مثل کنعانی زادگان بشی
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
جااااااان؟
۱
علی
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
منظورم طارمی بود نه شما.
۱
منصف
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
خدا رو هزاران هزار بار شكر ميكنم كه بالاخره اين پسر رفت و حاشيه هاش تموم شد!
راستي آقايون،خانمها كسي از رامين رضاييان خبري داره؟؟!!!!
مارال
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
من دارم دو سه روز پیش بش زنگ زدم حالش خوب بود سلامم رسون بت .
۴
علی نوری
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۵
تیم ما تقریبا بدون ستاره است و با هماهنگی و غیرت و همدلی صدر جدول رو حفظ کرده و میکنه.........طارمی که فقط یک نفره و امیدوارم که موفق باشه و در زمان حضورش زحمت کشید و الخیر فی ما وقع.
امیر
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
هرجا رفت انشاالله موفق باشه دعای خیر ما بدرقه راحت. پرسپولیس همیشه ستار هاش بهترین لژیونرهای ایران بودن و هستن خوشحالیم که ایران اینقدر استعدادهای ناب داره
۸
آرش
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
جالب اینجاست تو این دوران افت پرسپولیس و جهش محیرالعقول استقلال که باعث شده عده‌ای از شدت تحیر، متوهم بشن، اختلاف امتیاز از 16 شده 14، خدا اون روزی رو به خیر بگذرونه که پرسپولیس ببازه و استقلال ببره، دیگه اساتید از هول توهم باید برن بنگ بزنن.
اگه از همین امروز پرسپولیس همه بازیاش رو ببیازه تازه تو هفته 23 میرسین به حوالی پرسپولیس عزیزان اوج گرفته
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر