فهرست
ترس منصوریان؛ اگر نورافکن در کره بدرخشد...
ترس منصوریان؛ اگر نورافکن در کره بدرخشد...

ترس منصوریان؛ اگر نورافکن در کره بدرخشد...

آی اسپورت - امید نورافکن هافبک استقلال بدون این که قراردادش را تمدید کند راهی کره جنوبی شد. نورافکن پیش از حضور در اردوی تیم جوانان وعده داده بود که بعد از تمدید قرارداد با استقلال راهی کره جنوبی می شود اما این بازیکن بدون تمدید قرارداد راهی جام جهانی نوجوانان شد تا حالا حضور او در جمع آبی پوشان در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

نورافکن ممکن است در صورت درخشش در جام جهانی نوجوانان مورد توجه باشگاه‌های اروپایی قرار بگیرد و این موضوعی است که مدیران استقلال را حسابی نگران کرده است و گفته می‌شود منصوریان از این اتفاق حسابی ناراحت است و قرار است در بازگشت به تهران نورافکن با جریمه روبرو کند.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-05-16 13:08:00
نظر دهید

۳ نظر
داش علی محبوبیان سرور لنگ و لنگیان
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
یعنی خدا وکیلی بعضی مطالبتون انقدر چرت و زرد هست که آدم نمیدونه چی بگه!!! اولا که اگه داش علی نگران این موضوع بود اصلا اجازه حضور نورافکن تو تیم ملی جوانان رو نمیداد در ثانی علیمنصور به چه دلیلی بخواد نور افکن رو در بازگشت از کره جریمه کنه؟؟ به جرم داشتن پیشنهاد از باشگاه های اروپایی؟!!!! خدایی این حرفا رو از کجاتون در میارید؟؟؟
۹ ۱
خخخخ
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
یه بچه ریزه باشگاه را معطل خودش کرده.... باشگاه نیست که یه درپیت خانه است پر از کیسه و صابون و شامپو و جکوز خخخخ
۸
امید از تفت
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۰۴
دلیل مخالفت منصوریان با رفتن نورافکن همین عدم تمدید قراردادش بوده. حالا چطور شد که منصوریان مجبور شد نوافکن را به تیم ملی بده. یه وقت اگه به فکر حس وطن دوستی و احترام به تیم ملی و . . . بوده سخت در اشتباهید. بازیکن 19 ساله تهدید کرده اگر بهش اجازه ندند به جام جهانی بره قراردادش را تمدید نمیکنه که منصوریان چاره ای جز قبول درخواست نورافکن را نداره. نورافکن هم بعد از رفتن به تیم ملی، از منصوریان تشکر میکنه و قول میده قراردادش را با استقلال تمدید کنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر