فهرست
خاطرات بد از رضاییان: دردسرساز همیشگی
خاطرات بد از رضاییان: دردسرساز همیشگی

خاطرات بد از رضاییان: دردسرساز همیشگی

آی اسپورت – دربی رفت کم موقعیت و بدون گل پرسپولیس و استقلال، یک جای خالی مهم داشت. رامین رضاییان، که تازه به تیم برانکو اضافه شده بود و سرمربی پرسپولیس نمی‌خواست به او بازی بدهد. فصل پیش در دربی رفت، رضاییان با شوت دقایق آخرش پایه گذار گل مساوی پرسپولیس شد و بازی برگشت، گل سوم تیمش را زد. دربی امسال در غیاب او بدون گل تمام شد اما شاید بازگشت رامین به ترکیب اصلی پرسپولیس، گل را هم به دربی تهران برگرداند. بازیکنی که با پیراهن هر تیمی، برای استقلال دردسرساز بوده است.

آمار رامین در دو دربی قبلی، زدن یک گل و پایه گذاری یک گل دیگر بوده است. فصل قبل از حضور در پرسپولیس هم رضاییان با پیراهن راه آهن، هفته اول دروازه استقلال را باز کرد. لیگ دوازدهم و آخرین سال حضور رضاییان در صبای قم، در مساوی یک – یک استقلال و صبا رامین پاس تک گل تیمش را داد و 2 امتیاز از استقلال گرفت.

رضاییان تا امروز، با پیراهن سه تیم مقابل استقلال بازی کرده و با وجود بازی در پست مدافع راست، با تمام این تیم‌ها به استقلال گل زده یا گل ساخته است. زدن دو گل و ساختن یک گل در 4 بازی آخر، رضاییان را به گربه سیاه استقلال تبدیل می‌کند. بازیکن دردسرسازی که دور رفت، در زمین نبود و حالا دوباره سایه‌اش روی دربی افتاده است.

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-02-11 14:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بهروز سرخ دل
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
انتهای بازی تفاوت امتیاز میشه ۱۶ امتیاز
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر