فهرست
میکسدزون یادگار امام: برای هواداران
میکسدزون یادگار امام: برای هواداران

میکسدزون یادگار امام: برای هواداران

آی‌اسپورت- تراکتورسازی در آخرین دقایق استقلال را شکست داد و جایگاه دوم را از آبی‌ها پس گرفت. صحبت‌های بازیکنان در پایان بازی را می‌خوانید:

مهدی کیانی: آن‌هایی که در زمین بازی بودند بازی خوبی را به نمایش گذاشتند، هرچند که تمام تمرکزمان این بود که این بازی را ببریم. از هواداران ممنونم که ما را حمایت کردند و ان‌شاءالله دو بازی بعدی را هم ببریم و 6 امتیاز ممکن را تقدیم هواداران کنیم.

محمد ایرانپوریان: نیمه دوم مسلط‌‌تر بودیم و 3 امتیاز را گرفتیم. به نوبه خودم دست هواداران را می‌بوسم که همیشه باعث دلگرمی ما هستند و خدا را شکر که 3 امتیاز را گرفتیم. استقلالی‌ها عقب بودند و طبیعی بود که از نظر اعصاب و روان به هم بریزند و این موضوعات باعث تشنجات آخر بازی شد که خدا را شکر جدی نبود. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم، هر چند که نصف بازیکنان ما در زمین با مظلومیت بازی می‌کنند و نباید توقع بیشتری از آنها داشت، چون سلامتی کامل را ندارند.

فرزاد حاتمی: خدا را شکر که پیروز شدیم و با کسب سه امتیاز دیدار امروز به رده دوم جدول رسیدیم. بازی پرتنشی بود و هر چقدر که به لحظات پایانی نزدیک می‌شدیم، تکل‌ها نیز خشن‌تر می‌شد، چون بازی حساس بود و هر دو تیم به دنبال پیروزی بودند. استقلال زمانی که عقب افتاد بازی تهاجمی ارائه کرد که این مسئله طبیعی بود.

سعید آقایی: برای ما مهم 3 امتیاز بازی بود و خوشحالم که به هدفمان رسیدیم. هواداران مثل همیشه شرمنده‌مان کردند و تا آخرین لحظه حمایت کردند امیدوارم با قهرمانی در جام حذفی جواب هواداران را بدهیم.

محمد نوری: مردم آذربایجان ما را هم در غم خود شریک بدانند امیدوارم این هدیه را از ما قبول کنند. سه بازی حساس دیگر تا پایان فصل باقی مانده و می‌خواهیم با موفقیت لیگ را تمام کنیم.

خالد شفیعی: پیروز شدیم و توانستیم هواداران خود را خوشحال کنیم. استقلال یا هر تیمی دیگر فرقی ندارد مهم این است که هواداران خوشحال شوند و زحمات آنها را جبران کنیم. تلاش می‌کنیم با قهرمانی در فینال جام حذفی قهرمانی را به هواداران پرشور تراکتورسازی هدیه بدهیم زیرا آنها شایسته جام قهرمانی هستند.  

۱    
آی اسپورت
2017-04-21 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر