فهرست
ادعای رمضانی؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟
ادعای رمضانی؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟

ادعای رمضانی؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟

آی اسپورت - سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال در مصاحبه‌های پرشمار امروز خود با رسانه‌های مختلف، صحبت از یک ماجرای عجیب و پیچیده به میان آورده است. او ادعا کرده برخی، شب قبل از دیدار استقلال مقابل فولاد در اهواز، هشدار‌هایی داده‌اند و اطمینان داشتند داور این دیدار قرار است اقدامات عجیبی را در زمان بازی صورت دهد. رمضانی در حالی این حرف‌ها را مطرح می‌کند که حتی اگر تصمیمات سیدمهدی سیدعلی در زمین بازی کاملا درست باشد، اما جنجال‌های زیادی به پا کرد و حالا همه جا صحبت از مسائل داوری اولین بازی لیگ در ادامه فصل نوزدهم است.

حالا این نیاز از سوی جامعه فوتبال دیده می‌شود که مسئولان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هر چه زودتر وارد عمل شوند و این ادعا‌ها و اتفاقات را پیگیری کنند. اگر واقعاً این‌طور باشد که شب قبل از بازی با فولاد به استقلالی‌ها در خصوص عملکرد و اشتباهات عمدی داور هشدار‌های داده شده، یعنی یک پروژه پیچیده اتفاق افتاده و کمیته انضباطی یا کمیته اخلاق و حتی ارگان‌های مهمتر در وزارت ورزش و جوانان باید ادعای رمضانی را هرچه سریعتر بررسی کنند تا حقیقت روشن شود.

بدون تردید اگر سرعت عمل کمیته‌های تصمیم‌ساز در فدراسیون فوتبال در این امر بالا برود باقی بازی‌های لیگ با امنیت روانی بیشتری دنبال می‌شود. از طرفی، صحبت‌های رمضانی چالش جدیدی برای فدراسیون ساخته که اگر صحت داشته باشد، نتایج این فصل زیر سوال می‌رود و در غیر این‌صورت باید با شایعه‌سازان که قبل از بازی چنین پیام‌هایی را به اردوی تیم‌ها می‌برند به شدت برخورد شود.

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-06-26 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹، ۰۲:۴۵
اقای رمضانی فرافکنی میکنه.میگه به مجیدی پیام داون مواظب باسین.داور میخواد اینکارو بکنه.اقا زود معرفی کنن.کی پیام داوه مدرک رو کنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر