فهرست
پشت پرده فریادهای استراماچونی در سالن کنفرانس
پشت پرده فریادهای استراماچونی در سالن کنفرانس

پشت پرده فریادهای استراماچونی در سالن کنفرانس

آی اسپورت -  امروز شنبه ۲ شهریور، ۲۴ آگوست؛ در شرایطی هستیم که لحظه عصبانیت سرمربی استقلال بابت فقدان مترجم در نشست رسانه‌ای او بازتاب وسیعی پیدا کرده است.

سرمربی استقلال تمام آنچه پیش و پس از بازی برای او اتفاق افتاده بود را در سالن کنفرانس خالی کرد؛ سگرمه‌ها را در هم کشید. ترش کرد. داد زد. صندلی پرت کرد و در اعتراض به آنچه نامش بی‌نظمی یا ضعف مدیریت است داد سخن سر داد.

با این همه آقای استراماچونی زودتر از موعد مقرر در فوتبال ایران جوش آورد. می‌شد زودتر از اینها از او سوال کرد دلیل این همه اخم و کج خلقی در تمرینات استقلال چیست؟

آیا چیزی او را اذیت می‌کند که در این فوتبال قابل گفتن نیست؟ اگر استراماچونی نمی‌تواند این وضعیت ناهنجار را تحمل کند چرا راهش را ادامه داد؟

سوال مهمتر اما این است؛ استراماچونی با این وضعیت روحی و خشمی که در تمام وجودش شعله می‌کشد چگونه می‌خواهد در استقلال دوام بیاورد؟

وضعیت روحی و روانی او در بازی نخست استقلال همان بود که در این ویدیو ملاحظه می‌کنید؛ آیا استراماچونی، قوی‌تر از مربیانی مانند کی‌روش و پیش از او ایویچ و بلاژویچ است که زیر فشارهای خرد کننده دوام بیاورد؟

به نظر می‌رسد آنچه پیشتر در ذهن این مربی ایتالیایی از نحوه باشگاهداری در فوتبال ایران تصویر شده بود با حقایق موجود انطباق ندارد و این عصبانیت لاجرم، کار دست استراماچونی می‌دهد.

آنهایی که تصور می‌کنند سرمربی ایتالیایی به زودی با شراط وفق پیدا می‌کند و هوای دلش بهاری می‌شود، فکر می‌کنیم نگاه خوشبینانه‌ای به فوتبال دارند. دوست داریم در این زمینه با آنها هم عقیده باشیم اما نمی‌دانیم چرا یک ندای درونی به ما نهیب می‌زند همه چیز در این نگاه مثبت و خوشبینانه خلاصه نمی‌شود.

به یک دلیل خاص هم این طور فکر می‌کنیم؛ هنوز پس از عصبانیت شدید استراماچونی، یک توضیح ساده درباره چرایی ماجرای غیبت مترجم استقلال نشنیدیم!

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2019-08-24 13:09:00
نظر دهید

۳ نظر
جلال چراغپور
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۱۸
چونی سرمربی استقلال که جزو 5 مربی خارجی این فصل لیگ برتر ما است اگر این تیم آن گل دقایق آخر را نمی خورد و بازی مساوی می شد عدد 2 می دادیم اما شکست این تیم و همچنین رفتار غیرحرفه ای او مقابل دوربین و تلویزیون بود که به نظرم این اولین کارت زردش در فوتبال ایران بود باعث می شود به او 1 از 5 بدهیم. استراماچونی خیلی خوب می داند که پرت کردن صندلی و چنین رفتاری مقابل خبرنگاران و تلویزیون چه عواقب انضباطی در اروپا دارد. من معتقدم که کمیته انضباطی حتما باید با استراماچونی صحبت کند
۴
HHEE
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۴۹
"به نظر می‌رسد آنچه پیشتر در ذهن این مربی ایتالیایی از نحوه باشگاهداری در فوتبال ایران تصویر شده بود با حقایق موجود انطباق ندارد و این عصبانیت لاجرم، کار دست استراماچونی می‌دهد." وقتی داشتن با استراماچونی مذاکره میکردن و دستیاراش رو فرستاد که امکانات کیسه رو ببینن عین همین جمله رو اینجا نوشتم چون بیش از حد قابل پیشبینی بود که این اتفاق قراره بیوفته.درکل کیسه عادت داره با دروغ و دغل مربی بیاره ایران بعدم همه تقصیرا رو بندازه گردنش و بره سراغ مربی بعدی.
۵
خوارکیسه ها
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۰۷:۲۵
دلال چوووونی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر