فهرست
گروه مرگ: مسیر خطرناک ژاوی از تهران به اصفهان!
گروه مرگ: مسیر خطرناک ژاوی از تهران به اصفهان!

گروه مرگ: مسیر خطرناک ژاوی از تهران به اصفهان!

آی‌اسپورت-  احتمالا سخت‌ترین گروه این فصل لیگ قهرمانان آسیا گروه D است با حضور سپاهان، السد قطر، النصر عربستان و برنده دیدار حذفی (ازبکستان و قطر و الزورا عراق). آشناترین تیم در این گروه السد است. بعد از چند سال که ژاوی با این تیم هر سال به تهران می‌رفت حالا باید مسیرش را به سمت اصفهان و بازی با سپاهان کج کند. تیم‌های هم‌گروه سپاهان را معرفی می‌کنیم.

السد قطر: در حال حاضر آقای گل لیگ قطر مهاجم السد است. بغداد بوجناح که در هشت مسابقه ۹ گل زده. ضمن اینکه السد نسبت به سایر رقبا دو بازی کمتر دارد و بوجناح این شانس را دارد که ضمن فاصله گرفتن با سایر گلزنان، اختلاف یازده امتیازی با الدحیل صدرنشین را هم کاهش دهد. شاگردان ژاوی این فصل در ۸ مسابقه، ۳ باخت، ۵ برد، ۲۱ گل زده و ۱۶ گل خورده داشته است. السد در دو بازی اخیر نمایش دور از انتظاری داشت و ابتدا ۴ گل از الدحیل خورد سپس در خانه سه بر صفر مغلوب القطر شد. از بازیکنان مشهور این تیم هم علاوه بر بوجناح می‌شود به اکبر عفیف، نام تایی‌هیم و گابی هافبک دفاعی سابق اتلتیکو مادرید اشاره کرد.

النصر عربستان: در حال حاضر هیچ تیمی در جدول ۱۶ تیمی لیگ عربستان بیشتر از النصر امتیاز جمع نکرده است. البته الهلال به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم در صدر قرار دارد و النصر دوم است. همچنین الهلال یک بازی عقب افتاده هم دارد که می‌تواند فاصله‌اش با النصر را افزایش دهد. تیمی که شروع خوبی در لیگ نداشت و ۴ برد در پنج مسابقه اخیر وضعیت این تیم را بهبود بخشیده. در مجموع ۶ بازی از ده مسابقه این فصلش را برنده شده و تعداد مساوی و باختش هم برابر است. نقطه قوت این تیم خط دفاع است که در ده بازی فقط ۳ گل خورده. بهترین گلزن این تیم هم عبدالرزاق حمدالله ۲۸ ساله است که ۷ گل زده است. نورالدین امرابط مراکشی هم ۴ پاس گل در این فصل داده تا بهترین پاسور این تیم باشد.

پلی آف (العین امارات - بنیادکار ازبکستان -الزورا عراق): از بین این سه تیم هم تیمی که از مرحله پلی‌آف صعود کند وارد این گروه مرگ می‌شود. بنیادکار در این فصل لیگ ازبکستان با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به لوکوموتیو و ۲۶ امتیاز هم نسبت به پاختاکور در رتبه سوم قرار گرفت. خورشید گیوسوف با ۱۲ گل و کوبیلوف و تورائف با ۷ پاس گل تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم بودند. العین هم تیم سوم لیگ امارات است. العین در ۷ مسابقه این فصل ۴ برد و یک شکست در کارنامه‌اش ثبت شده و کودجو لابا با ۸ گل و بندرمحمد هم با ۵ پاس‌گل بهترین عملکرد را در این تیم دارند. الزورا هم در سه بازی این فصل لیگ عراق فقط یک بازی را برده است.

۱    
آی اسپورت
2019-12-10 15:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر