فهرست
رقیب علیرضا در فولام؛ خیال جهانبخش راحت شد
رقیب علیرضا در فولام؛ خیال جهانبخش راحت شد

رقیب علیرضا در فولام؛ خیال جهانبخش راحت شد

آی اسپورت - علیرضا جهانبخش بعد از موفقیت در آلکمار و کسب عنوان آقای گلی در لیگ هلند، پیراهن برایتون در لیگ برتر انگلیس را پوشید اما از همان ابتدا با یک رقیب جدی و قدرتمند مواجه شد. رقیبی فرانسوی به نام آنتونی نوکارت. جهانبخش در طول فصل 2019-2018 فوتبال انگلیس رقابتی جدی با نوکارت انجام داد، تا جایی که کریس هیوتون تصمیم می‌گرفت یکی از آن‌ها را در زمین قرار بدهد و دیگری را روی نیمکت بنشاند. البته در برخی بازی‌ها نیز جهانبخش و نوکارت در ترکیب برایتون قرار گرفتند و همزمان بازی کردند، درست مانند بازی پایانی فصل مقابل منچسترسیتی که علیرضا وینگر چپ بود و نوکارت وینگر راست.

حالا و با پایان شایعه‌ها پیرامون جدایی علیرضا جهانبخش و حضور او در فاینورد، هافبک- مهاجم تیم ملی به اردوی این تیم رفته و عملکردش مورد توجه گراهام پاتر قرار گرفته. مربی انگلیسی و سابق اوسترسوند و سوانسی‌سیتی که این فصل جانشین هیوتون در برایتون شده است. با ادامه حضور جهانبخش در برایتون، مدیران این باشگاه با جدایی آنتونی نوکارت موافقت کردند و این بازیکن چپ‌پا نیز تصمیم گرفت پیراهن فولام را بپوشد. تیمی که فصل قبل در لیگ برتر حضور داشت اما پس از سقوط حالا باید در چمپیونشیپ حاضر شود و جواز صعود به بالاترین سطح فوتبال باشگاهی در انگلیس را به‌دست بیاورد.

نوکارت که سابقه بازی در گویین‌کامپ، لسترسیتی و استانداردلیژ را در کارنامه دارد، یکی از بهترین خریدهای اسکات پارکر- هافبک سابق تیم ملی انگلیس و سرمربی فعلی فولام – محسوب می‌شود. نوکارت فصل قبل 30 بار در ترکیب برایتون قرار گرفت، 1832 دقیقه بازی کرد و 2 گل زد. به همین دلیل در فولام روی نوکارت حساب ویژه‌ای باز کرده‌ و از او استقبال بزرگی انجام داده‌اند. جدایی آنتونی نوکارت از برایتون به سود جهانبخش هم خواهد بود، چون حالا این بازیکن ایرانی می‌تواند با خیالی آسوده‌تر به فکر بازی در ترکیب ثابت تیمش باشد.

     
آی اسپورت
2019-07-23 02:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر