فهرست
یک احتمال؛ سریع‌ترین قهرمانی تاریخ سری آ
یک احتمال؛ سریع‌ترین قهرمانی تاریخ سری آ

یک احتمال؛ سریع‌ترین قهرمانی تاریخ سری آ

آی اسپورت - یوونتوس ممکن است سریع‌ترین قهرمانی تاریخ سری آ را کسب کند. البته برای این که این اتفاق بیفتد، دو نتیجه باید به سود آنها رقم بخورد. یووه باید میلان را شکست دهد و امیدوار باشد که ناپولی هم مقابل جنوا شکست بخورد تا به این ترتیب برای هشتمین بار پیاپی فاتح اسکودتو شود. پس از این بازی نبرد برای ۲۱ امتیاز دیگر در راه است، اما چون یووه در هر دو بازی رفت و برگشت ناپولی، تیم دوم جدول را برده، در صورت هم‌امتیاز شدن با ناپولی، یوونتوس قهرمان خواهد شد.

یوونتوس در پایان هفته سی‌ام ۲۶ برد، ۳تساوی و تنها یک شکست را تجربه کرده است. هیچ تیمی تاکنون نتوانسته بود در این برهه از فصل فاصله را در صدر جدول به ۱۸ امتیاز برساند.  حتی اگر ناپولی بتواند جنوا را ببرد هم یوونتوس با پیروزی مقابل اسپال در هفته بعد قهرمانی‌اش را قطعی خواهد کرد.  مکس آلگری هم اولین مربی تاریخ سری آ خواهد شد که پنج قهرمانی پیاپی در لیگ کسب کرده است. البته رکورد بیشترین قهرمانی در سری آ متعلق به جیووانی تراپاتونی با ۷ قهرمانی است.

یوونتوس می‌تواند با پیروزی در ۸ بازی باقی‌مانده به ۱۰۵ امتیاز برسد و سه امتیاز بیشتر از تیم آنتونیو کونته در فصل ۲۰۱۳ به دست بیاورد. آنها در این صورت از رکورد ۱۵ پیروزی خارج از خانه اینتر در یک فصل هم عبور خواهند کرد.

۵    
آی اسپورت
2019-04-06 02:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر