فهرست
تيم منتخب هفته هشتم/ مردان هجومی درخشان
تيم منتخب هفته هشتم/ مردان هجومی درخشان

تيم منتخب هفته هشتم/ مردان هجومی درخشان

آی اسپورت- مردان هجومی، سرنوشت هفته هشتم را رقم زدند. بازیکنانی که در نیمه جلویی زمین قرار داشتند و با درخشش شان در این هفته، تیمهای شان را به پیروزی و طلسم شکنی رساندند.

 

مهدی رحمتی

بخصوص در نیمه دوم با دو سوپرواکنش تیمش را در بازی نگه داشت. ابتدا ضربه سر دقیقی را مهار کرد و سپس با واکنشی عجیب و غریب اجازه نداد دروازه تیمش دقیقه 90 باز شود.

 

مهرداد جماعتی

از فضای پشت سر مدافع راست صبا بارها نفوذ کرد و در کنار اسماعیل شریفات تیم مرفاوی را 90 دقیقه آزار داد.

 

عبدالله کرمی

صبا در اهواز یک تاکتیک داشت؛ رساندن توپ به رضا عنایتی اما او زیر پرس شدید کرمی اجازه کوچکترین تحرک و فضاسازی پیدا نکرد.

 

سعید لطفی

سعید لطفی در تمام دقایق بازی آقایی را به بند کشید و در کارهای هجومی هم موفق نشان داد و موقعیت های خوبی برای همبازیانش از سمت راست ساخت.

 

کمال کامیابی نیا

مبعلی، همه کاره نفت بود با 3 گل و 4 پاس گل اما کامیابی نیا از او در 90 دقیقه بازی یک بیکاره ساخت که فقط می توانست پشت ضربات آزاد بایستد. گل هم زد.

 

محمد شادکام

تنها عضو این سیاهه است از تیمی بازنده در هفته هشتم. او گل اول صنعت نفت را به زیبایی و با ضربه ای فوق العاده زد و سپس با زیرکی تمام یک پنالتی هم گرفت.

 

مهدی ترابی

با توپ هر کاری دلش خواست را انجام داد. بارها با دریبل های ریزش در مرکز زمین موقعیت ساخت و وقتی به کناره ها می رفت، با سرعت ویرانگرش همه را جا می گذاشت.

 

مرتضی تبریزی

روی گل اول نشان داد تعقیب توپ تا آخرین لحظه چقدر مهم است. روی گل دوم هم دقیقا این نکته مهم را دوباره تکرار کرد و از اشتباه دروازه بان سپاهان برای زدن ضربه نهایی بهره برد.

 

رحیم زهیوی

گل دوم تیمش را از روی نقطه کرنر و به طور مستقیم با کمک دروازه بان میزبان زد و گل سوم را ساخت. در سایر دقایق بازی هم با پاس های قطری دقیق و بی نقصش امان مدافعان حریف را برید.

 

رضا خالقی فر

دو گل اول تیمش را زد که گل دومش فوق العاده زیبا هم بود. خالقی فر در نقشی که خلعتبری هیچ بازدهی در آن نداشت، بازی کرد و مرد مهم تبریزی ها لقب گرفت.

 

مهدی طارمی

بعد از مدتها توانست از بازیکن حریف پنالتی بگیرد و گل اول تیمش را بسازد. طارمی گل دوم را هم با نهایت زیرکی زد، با ضربه ای آرام ولی دقیق و حساب شده.

 

سرمربی: سیروس پورموسوی

بردن ماشین سازی کار بسیار سختی است چه رسد به اینکه در تبریز باشد و با زدن 3 گل. پورموسوی ترکیب تیمش را عوض کرد و جوانان جدیدی را بازی داد که گل هم زدند.

۶    
آی اسپورت
2016-10-17 20:57:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر