فهرست
چرخش عجیب پیروانی؛ از کی‌روش به برانکو
چرخش عجیب پیروانی؛ از کی‌روش به برانکو

چرخش عجیب پیروانی؛ از کی‌روش به برانکو

آی اسپورت – آمدن افشین پیروانی به پرسپولیس با حکم مدیریت تیم یا همان سرپرستی اتفاق غیر منتظره‌ای بود. چرا که او سال قبل در تیم ملی تحت هدایت کارلوس کی‌روش همین سمت را داشت. او در آن مدت در مصاحبه‌هایش حمایت بی‌چون و چرایی از سرمربی تیم ملی داشت. تا اینکه ماجرای اختلاف کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ پیش آمد. پیروانی اما در آن روزها تنها به گفتن یک جمله بسنده کرد: «من با برانکو رابطه نزدیکی دارم اما درباره قضیه ایفمارک صحبت‌هایی را کردند که درست نبود.»

مدتی بعد کی‌روش همه ایرانی‌های کادر فنی و سرپرستی تیم ملی را اخراج کرد. طبیعی است که پیروانی هم یکی از اخراج شده‌ها بود. پیروانی بعد از این اتفاق هیچ حرفی نزد. تا امروز که خبر رسید به پرسپولیس آمده است. او امروز گفت: «در مورد آقای برانکو ایوانکوویچ نیازی به گفتن نیست. افتخار شاگردی او را داشتم و پرسپولیس با هدایت ایشان بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد و الهام بخش تیم‌ها و مربیان دیگر شده است.»

۸۷ ۴  
آی اسپورت
2017-12-23 17:10:00
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
بله بله.افتاب پرست هستند.الان نون توی تعریف از برانکو هست .البته راجع به کیروش مطلبی نگفته.خودش میدونه که نباید با کیروش کل کل کنه.
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۳
یکی اینو به بهزیستی تحویل بده
۳
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
آماده باش که دارم با امبولانس میام سراغت.
فقط پرسپولیس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
خوب فرق یه آدم تحصیل کرده مثل پیروانی وشما که معلوم نیست از کجا نویسنده شدین در اینه که شما نمیدونین
وقتی با یک مجموعه کار می کنید باید برای موفقیت اون مجموعه تلاش کنید ولی جناب پیروانی این رو‌میدونن وبه صورت حرفه ای انجام میدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر