فهرست
طعنه روز؛ این استراماچونی عجب شیادی بود!
طعنه روز؛ این استراماچونی عجب شیادی بود!

طعنه روز؛ این استراماچونی عجب شیادی بود!

آی اسپورت - «استراماچونی در آن مقطع تصور می‌کرد نمی‌تواند تیم را در آن سطح نگه دارد و فرار رو به جلو می‌کرد. او صددرصد نمی‌توانست نتیجه بگیرد. استراماچونی با علم به اینکه از خیلی از تیم‌ها یکی دو بازی جلوتر بود و صدرنشین شد شرایط را به شکلی دید که بهتر است در همین مقطع تیم را تحویل بدهد. صدرنشینی او کاذب بود. بعد هم که کار را ادامه دادند بد ادامه ندادند. استراماچونی تیم را با علم به اینکه تیم‌های دیگر بازی‌های عقب مانده دارند، با عنوان صدرنشین گذاشت و رفت.» اگر فکر می‌کنید این حرف‌ها یک شوخی است یا برای طعنه زدن به برخی مربیان و مدیران ایرانی زده شده سخت در اشتباهید. اینها بخشی از حرف‌های استاد فیروز کریمی در برنامه امروز سلام صبح به خیر است! حرف‌هایی کاملا جدی و کارشناسی از سوی یک مربی باسابقه ایرانی که قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا را هم در کارنامه دارد! ظاهرا استاد معتقدند استراماچونی وقتی با استقلال به صدر جدول رسید تازه به عقلش رسیده که به جدول رده‌بندی هم نگاه کند، بعد هم متوجه شده که ای دل غافل! تیمش با یکی دو بازی بیشتر از سایر رقبا صدرنشین است! پس خبری از موفقیت نیست و دیگر نمی‎شود به این روند ادامه داد و نتیجه گرفت و باید فرار به جلو کرد! حالا ما هم نمی‌خواهیم علیه فیروزخان موضع بگیریم اما یک سوال داریم! آیا اگر استراماچونی چنین آدمی بود، بهتر نبود که وقتی استقلال دربی را باخت و به رده پانزدهم سقوط کرد، فرار به جلو کند و برود؟ یعنی کسی که در 10 هفته تیمش را از رده پانزدهم به صدر جدول می‌رساند و همه رقبایش از بازی مقابل تیم او وحشت دارند، نمی‌تواند برای این یکی دو بازی عقب‌افتاده حریفان هم برنامه‌ای داشته باشد؟ واقعا استراماچونی نمی‌توانست در نیم‌فصل دوم، کاری کند که حریفان استقلال حتی با وجود بازی‌های عقب افتاده هم نتوانند به این تیم برسند؟‌ یعنی جبران حداکثر 6 امتیاز این دو بازی عقب‌افتاده حریفان، خیلی سخت‌تر از صدرنشین کردن تیم پانزدهم جدول در 10 هفته بود؟ اصلا فیروزخان بی‌خیال این حرف‌ها؛ ازخودتان چه خبر؟ کجایید؟ چه می‌کنید؟ پیشنهادی چیزی ندارید؟‌ سرتان که ضربه خورده بود بهتر است؟

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-23 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲۳:۱۹
حرف فیروز کریمی درست بود دیگه. شما الان به حرفش پاسخ دادید یا فقط خودتون لوس کردید؟! طرف به خاطر آلودگی هوا و به تعویق افتادن 2هفته بازی بقیه مدعیا موقتا اومد صدر که بعد از برگزاری بازی های عقب افتاده بقیه تیما مجددا رفت سر جاش اون وسطای جدول!
صدر جدول یعنی جایی که همه تیما بازی های برابر انجام داده باشن. یعنی دقیقا جایی که الان پرسپولیس هست و مربیشو وزارت از روی عصبانیت شوت کرد بیرون!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر