فهرست
شجاعی، کاپیتان مورد انتظار تراکتوری‌ها
شجاعی، کاپیتان مورد انتظار تراکتوری‌ها

شجاعی، کاپیتان مورد انتظار تراکتوری‌ها

آی‌اسپورت- کاپیتان تیم ملی ایران پاسخ حمایت‌های هواداران تراکتورسازی را با بازی خوب خود مقابل سایپا داد. مسعود شجاعی با وجود دریبل‌ها و خلق موقعیت‌های خطرناکی که در هفته سوم و نخستین بازی فصل برای تراکتورسازی مقابل استقلال تهران داشت، اما از دست دادن توپ او که تبدیل به گل سوم آبی‌ها شد، نمایش او را تحت تاثیر قرار داد ولی این هافبک با تجربه در جریان بازی دیروز تیمش مقابل سایپا بازی بدون نقصی ارائه داد.

شجاعی که با کمتر از یک هفته تمرین کردن با بازیکنان تراکتورسازی برابر استقلال به میدان رفت، به دلیل عدم هماهنگی با بازیکنان نتوانست عمل‌کرد همیشگی خود را داشته باشد ولی او دیروز در جریان بازی برابر سایپایی که ۱۲ سال قبل، از آن لژیونر شده بود خوش درخشید و به ویژه در نیمه دوم با خلق سه موقعیت خطرناک، ۶۰ هزار تماشاگر استادیوم یادگار امام تبریز را نیم‌خیز کرد.

کاپیتان تیم ملی ایران و سرخ‌پوشان تبریزی بعد از پاس‌های بلند و ارسال از جناحین و ضربات آزاد، در دقیقه ۷۸ سانتر زیبایی از سمت راست زمین فرستاد تا دانیال اسماعیلی‌فر پاس او را تبدیل به گل کند و سه امتیاز مهم برای تراکتور رقم بزند.

شجاعی که دوران موفقی در تیم‌های یونانی پانیونیوس و آ.اِ.ک آتن داشت و به قهرمانی در سوپر لیگ این کشور رسید، در نخستین بازی خود در تبریز و بعد از دیدار مقابل سایپا که ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت، مورد تمجید جان توشاک قرار گرفت و از سوی تماشاگران تبریزی به شدت تشویق شد تا با روحیه بالاتری کارش را در این تیم ادامه دهد.

 

ورزش سه

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-08-18 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
یاشاسین تراختور
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۳
یاشاسین تراختور کبیر
یاشاسین کاپیتان مسعود
وحید
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۵۷
در جریان بازی دیروز تیمش مقابل سایپا بازی بدون نقصی ارائه داد.....خدایا این بشر پاس صحیحش کمتر از 50 درصد بود.5 بار حین دریبل توپو لو داد که 3 تاش تبدیل به موقعیت خطرناک شد و فقط نکته مثبتش پاس گل بود
قارتال
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
مسعود یه بازیساز قهاره اون وسط میدان و بازیسازی هم ریسک لو دادن توپ درش بالاست ،مشکل تراختور داشتن یه هافبک دفاعی باتجربه و محکمه اون وسط که قشنگ فضای پشت سر مسعود رو پوشش بده طاهران کم کم داره اون خودباوری رو بدست میاره امیدوارم بتونه سطح بازیشو به مهدی کیانی نزدیکتر کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر