فهرست
تحلیل روز؛ موثرترین استقلالی‌ها مقابل سایپا
تحلیل روز؛ موثرترین استقلالی‌ها مقابل سایپا

تحلیل روز؛ موثرترین استقلالی‌ها مقابل سایپا

آی اسپورت - استقلال تهران در شرایطی که وینفرد شفر را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت، توانست با یک بازی حساب‌شده سایپای با انگیزه علی دایی را شکست دهد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند و به روند روبه‌رشد خود ادامه دهد. در بازی با سایپا بازیکنان استقلال شبیه به حسین‌ حسینی که پس از ۱۷بازی به ترکیب بازگشته بود،طارق همام و مرتضی تبریزی درخشان ظاهر شدند، اما بازی جذاب و تماشایی سه بازیکن دیگر استقلال بیشتر به چشم آمد.

اللهیار صیادمنش؛ سدشکن مهار ناپذیر

بازیکنی که فارغ از تکنیک، هواداران آبی مجذوب قدرت‌بدنی فوق‌العاده او شده‌اند. بازیکنی که مدتی کشتی‌گیر بوده امروز نشان داد که حسابی آماده، چغر و بدبدن است و هر وقت که اراده کند می‌تواند سد دفاعی حریف را در هم بشکند و برای آنها خطرساز شود. او امروز یک ضربه به تیر زد، چند شوت در چارچوب موفق داشت و مهم‌تر از همه پنالتی گره‌گشایی را برای استقلال به ارمغان آورد تا ثابت کند وینفرد‌شفر در میدان‌دادن و اعتماد به جوانان اشتباه نکرده است. در ایامی که مهاجمان استقلال چندان زهردار ظاهر نمی‌شوند او توانسته به خوبی در ترکیب استقلال جا بیفتد و در خط‌حمله آبی‌ها یکه‌تازی کند.

مهدی قائدی؛ به یاد روزهای خوب در ایرانجوان

باشوی کوچک در بازی امروز نشان داد که اگر بخواهد می‌تواند خیلی راحت حاشیه‌ها را به همانند بازیکنان سایپا دریبل بزند و به روزهای اوجش بازگردد. او‌ در بازی امروز سربالا پاس ‌می‌داد، در تمام نقاط زمین حاضر بود و توپ‌گیری‌ها را به نحو احسن اجرا می‌کرد تا ثابت کند افرادی که قصد داشتند برای او حاشیه‌های پوچ و ناجوانمردانه درست کنند بدون‌شک وقت و عمر خود را هدر داده‌اند. امیدواریم قرارداد او و صیادمنش به نحوی تنظیم شده باشد که هیچ دلالی جرات نکند جهت ترانسفر آنها به لیگ‌های نامعتبر اروپایی و نابودکردن آینده آنها وارد باشگاه استقلال شود. 

علی کریمی؛ برگ برنده میانه میدان

پس از جدایی امید ابراهیمی از استقلال و پیوستن علی کریمی خوش‌‌آتیه به جمع آبی‌پوشان تعداد کثیری بر این باور بودند که او نمی‌تواند کمربند میانی استقلال را بیمه کند، اما او در چند بازی اخیر و علی‌الخصوص در بازی امروز ثابت کرد که تمامی صحبت‌هایی که درباره آینده او در استقلال مطرح شد باطل و اشتباه بوده‌اند. بازیکنی که نیازی به لقب فرمانده ندارد و راهش را ترکیب استقلال پیدا کرده است و اگر آن را ادامه دهد می‌تواند سال‌های سال در تیم‌ملی نیز میدان‌داری کند. بازی روان، مطمئن و تلاش‌ فراوان کریمی در کامبک شیرین استقلالی‌ها بی‌تاثیر نبود.

۴۳ ۶  
آی اسپورت
2018-10-19 21:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
...
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
خوب استقلال برد تا از توییت های ابدوغ خیاری و پر از عقده به تحلیل فنی برسی هرچند توان این کار رو هم نداشتی
۷
آرش6
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
فعلا تا باخت بعدی وزیر ورزش موقتا پرسپولیسی نیست و تحلیل دارید

باخت بعدی وزیر و وکیل و رییس جمهور و ای اف سی و فیفا دست بدست هم میدند تا ببازید

۸
حمید
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
شما خوب شدی جناب ناصری؟ سوزش برطرف گردید؟
۵
حسین غفوری مزدور هدایتی
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
جالبه کامنت های پیروزی فن ها در بخش اخبار تایید میشه ولی برای ما نه !! وقتی بررسی کامنت رو بدی به ۲ تا بچه لنگی مثل محقق و طباطبایی همین میشه
666
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۳
تو بردهای تیم تون احیانا وزیر یا وکیلی سهیم نیست؟ بازیکنانی که جدا شدن چی؟
۶
حمید
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
شما 125 زنگ زدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر